MENU
klinika
Çfarë ka si synim?

Divjakë/ Për herë të parë Shqipëri ndërtohet…

Mbi 100 vizita brenda 24 orëve

Berat/ Shtohen virozat tek fëmijët

Temperatura e ulëta të 3-javëve të para të vitit 2020 kanë sjellë problematika shëndetësore te...

Policia tregon shkakun

Motori del nga rruga, vdes drejtuesi

Një 42 vjeçar ka gjetur vdekjen mesditën e sotme pasi është aksidentuar me motor në...

Detaje

Vlorë/ Plagosja e dyfishtë, disa persona të shoqëruar

Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar...

Lagjia "Kala"

Berat/ Ndërhyrje restauruese në banesat “monumente kulture”

Specialistët e Drejtorisë Rajonale të Trashëgimisë Kulturore Berat vazhdojnë punimet e restaurimit në banesat “monument...

Dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës

Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i...

Çfarë ndodhi?

Plagosja me armë zjarri, ‘blindohet’ Vlora

Policia e Vlorës ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje, ku u...

“Dorëzohu, hidhe armën”

RENEA shkëmbim zjarri me vlonjatin e rrezikshëm

Operacion policor për kapjen e një personi shumë të kërkuar, me rrezikshmëri të lartë shoqërore....

Rikonfirmohet për herë të dytë...

Zgjidhet me dyer të mbyllura kryetarja e PS-së së Beratit

Ministri i Mjedisit dhe njëkohësisht deputeti i qarkut të Beratit,Blendi Klosi ka marrë pjesë pasditen...

Kush e zëvendëson?

Shkarkohet shefi i Komisariatit të Lushnjes

Është shkarkuar nga detyra Shefi i Komisariatit të Lushnjes, Elton Pepa. Kreu i Policisë së...

Lëvizjet pas denoncimit të PD-së

I dënuar në Greqi? Prokuroria kërkon gjurmët e gishtave

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut...

Dëshmia tronditëse

E mbytën në rezervuar, 16-vjeçari: Drita u përdhunua para…

Dëshmi tronditëse për krimin makabër në Fier të ndodhur më 5 janar e të zbuluar...