MENU
klinika
Lagjia "Kala"

Berat/ Ndërhyrje restauruese në banesat “monumente kulture”

Dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës

Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i...

Çfarë ndodhi?

Plagosja me armë zjarri, ‘blindohet’ Vlora

Policia e Vlorës ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje, ku u...

“Dorëzohu, hidhe armën”

RENEA shkëmbim zjarri me vlonjatin e rrezikshëm

Operacion policor për kapjen e një personi shumë të kërkuar, me rrezikshmëri të lartë shoqërore....

Rikonfirmohet për herë të dytë...

Zgjidhet me dyer të mbyllura kryetarja e PS-së së Beratit

Ministri i Mjedisit dhe njëkohësisht deputeti i qarkut të Beratit,Blendi Klosi ka marrë pjesë pasditen...

Kush e zëvendëson?

Shkarkohet shefi i Komisariatit të Lushnjes

Është shkarkuar nga detyra Shefi i Komisariatit të Lushnjes, Elton Pepa. Kreu i Policisë së...

Lëvizjet pas denoncimit të PD-së

I dënuar në Greqi? Prokuroria kërkon gjurmët e gishtave

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut...

Dëshmia tronditëse

E mbytën në rezervuar, 16-vjeçari: Drita u përdhunua para…

Dëshmi tronditëse për krimin makabër në Fier të ndodhur më 5 janar e të zbuluar...

Zbradhja e ngjarjes

Lushnje/ Ra në kanal me motor, ndërron jetë 42- vjeçari

Një 42- vjeçar i cili ra me motor në kanal ka ndërruar jetë në Lushnje....

‘Fshehu dënimin në Greqi’

Kryebashkiaku i Mallakastrës i përgjigjet akuzave të PD

Qerim Ismaili, kryebashkiaku i Mallakastrës i cili akuzohet nga PD se ka fshehur në formularin...

Horrori në Mallakastër

Zbardhet ngjarja/ 50-vjeçarja u vra nga pjesëtari i familjes

Policia ka zbardhur ngjarjen tronditëse të ndodhur në Mallakastër, ku 50-vjeçarja Drita Saliaji është grabitur,...

Një në pranga e një në kërkim

Policia ‘grusht të fortë’ shfrytëzuesve të malit të Tomorit

Në kuadër të luftës kundër shkatërrimit dhe mbrojtjes së Malit të Tomorit nga subjektet që...