MENU
klinika
Video prekëse

I përlotur, plaku dhuron 10 euro: Unë nuk mundem më…

"Mbështetja ime e vazhdueshme"

1 mln euro, Behgjet Pacolli dhuron për të prekurit nga tërmeti

Ministri në detyrë i punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka dhuruar 1 milion...

Mundësia për nënshkrimin e koalicionit

Takohen sot liderët e VV dhe LDK

Liderët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, do të takohen sot në ora...

Presidenti lë gjithçka në heshtje

A do t’ia japë Thaçi mandatin Albin Kurtit?

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka refuzuar të flasë se si do të ia bëjë...

"La Repubblica": Koha për t'u bërë miq

Ballkani/ Tërmeti bashkon ish-armiqtë

Ata janë bërë bashkë duke gërmuar nën rrënojat e Durrësit dhe Thumanës në kërkim të...

Thaçi shpreh ngushëllimet për viktimat dhe familjet

Presidenti i Kosovës në Thumanë: Do punojmë bashkërisht

Në Thumanë, një nga zonat më të prekura nga tërmetet në Shqipëri, ka mbërritur kreu...

Ngushëllime dhe përkrahje

Tërmeti i fuqishëm/ Putin mesazh Ilir Metës

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin i ka dërguar një telegram ngushëllimi Presidentit të Republikës së...

Pas mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë

Haradinaj jep 500 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

Shqipëria po përjeton momente të vështira pas tërmetit të rëndë. Megjithatë, shtete të ndryshme janë...

Nën gërmadha ende të bllokuar dy kosovarë!

Lutet ambasadori kosovar: Shpresojmë mos të ketë tragjedi

Tërmeti i cili ka prekur mëngjesin e sotëm vendin tonë  me një bilanc tragjik prej...

Emergjencat

Edhe Serbia në gatishmëri, Vuçiç dërgon skuadër speciale

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka nisur një skuadër speciale për emergjenca drejt Shqipërisë për...

Tronditja ndihet në Tiranë

Ballkani në ujëra jo të sigurta, një tërmet godet Bosnjen

Tërmet në Bosnjë, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë Në orën 10:19 në Tiranë janë ndjerë...

Mbështetje për situatën

Tërmetet/ Ushtria e Kosovës niset për Shqipëri

Forca të shumta janë nisur nga Kosova për t’i ardhur në ndihmë forcave të shpëtimit...