MENU
klinika
Hapja e negociatave

Maqedonia e Veriut: Të ecim paralelisht me Shqipërinë

Leli: S'ka tolerime për askënd

‘Lungomare’/ Fadromat gati për rrafshime të ndërtimeve

Pas përplasjeve të shënuara në Radhimë ku banorët kundërshtonin aksionin e IKMT, kreu i bashkisë...

U arrestua për "Shpërdorim detyre"

Gjykata lë në burg ish-kreun e Kadastrës Durrës

Gjykata e Durrësit la sot me masë sigurie “arrest me burg” ish-drejtorin e Kadastrës në...

Detaje

E rëndë, helmohen 20 nxënës të një shkolle në Shkodër

19 nxënës të një shkolle në Postribë të Shkodrës janë paraqitur në spital me shenja...

Parashikimet

“Euronews” skanon fushatën: Kush i fiton zgjedhjet!

Rrjeti televiziv evropian i lajmeve “Euronews” u ka kushtuar vëmendje zgjedhjeve të parakohshme të 6...

Ja si parashikohet fundjava

Rrezik përmbytje në Jug, sinoptikanët nxjerrin hartën

Meteoalb njofton se pas mesnatës së të enjtes, pritet përmirësim i motit në Veri dhe...

Ç'deklaron kandidatja për kryeministre?

“Koalicion me VV, vetëm nëse pranon këto kushte”

Kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani thotë se do të krijojë koalicion me ato...

Vizitoi Kosovën

SHBA: Whitaker nuk përfaqëson administratën Trump!

Ushtruesi i detyrës së Prokurorit të Përgjithshëm në SHBA prej tre muajsh nga nëntori i...

Bisedimet Kosovë-Serbi

Trump vendos, kush është i dërguari i tij?

Presidenti Donald Trump ka caktuar Ambasadorin e SHBA-së në Gjermani, Richard Grenell, si të dërguarin...

Vendimi

Jo i sigurtë! Mbyllet parku i Syrit të Kaltër

Mbyllet përkohësisht parku i Syrit të Kaltër. Mësohet se ky vendim është marrë për shkaqe...

Të tjerë të plagosur

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, vdes 19-vjeçari

Një 19-vjeçar me iniciale K. H., ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy...

Kosova përjashtohet nga ENQA

BE: Qeveria e re të mos përsërisë gabimet!

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, ka thënë se shpreh keqardhje për përjashtimin...