MENU
klinika
Shifrat

Papunësia në Kosovë, alarmante. Qytetarët: Shumica po ikin

Moti i keq

Bora në Shkodër, trotuarët si pista patinazhi

Trotuaret e Shkodrës rrezikojnë të kthehen në pista patinazhi, pasi në mbi 90 % të...

Deklarata

Cakaj ‘i mbyll’ gojën Haradinaj: Metën e kam mik

Kryeministri Ramush Haradinaj ka refuzuar që të përfshihet në debatin në distancë që shkaktoi mosdekretimi...

Përplasja 'Cakaj'

Lëvizja Vetëvendosje merr në “pyetje” Edi Ramën

Partia Lëvizja Vetëvendosja në Kosovë  duke u bërë pjesë e debatit, që shkaktoi mosdekretimi i...

Skandali

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se...

Situata drejt përmirësimit

Dëbora ‘lë’ Gjirokastrën, kthehen reshjet e shiut

Në Gjirokastër dy ditë pas reshjeve të dendura të dëborës situata ka shkuar drejt përmirësimit...

Mbyllen shkollat

Acari bllokon Elbasanin, 3299 familje pa energji elektrike

Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta që po mbizotërojnë prej tre ditësh kanë penalizuar...

Vizita në Greqi

Merkel: Greqia të vijojë të reformohet

Greqia duhet të vazhdojë të reformohet ndonëse doli nga tetë vite masa shtrënguese për shkak...

I shpallur në kërkim

Kapet trafikanti i drogës në Vlorë

Policia e Vlorës ka ndaluar një 48-vjeçar të shpallur në kërkim pasi akuzohet për prodhim...

"Cakaj"

Ish-zv./kryeministri i Maqedonisë: Meta shpëtoi rajonin

Riformatimi i qeverisë së Republikës së Shqipërisë ka nxitur debat në opinionin publik, respektivisht me...

U prek nga tërmeti

Familja në Kuç kalon dimrin në çadër ushtrie

Rikthimi i reshjeve dhe temperatura të ulta e ka gjetur të pastrehë një familje në...

Moti i keq

ARRSH njofton akset ku do të ketë rënie ortekësh

Ndërkohë që moti i keq ka paralizuar lëvizjen dhe qarkullimin në zona të ndryshme të...