MENU
klinika
Rezultatet e studimit

Melanomat mund të fillojnë në gjendrat e qimeve!

Një histori e trishtë

“Dikur ndihmova nënën të luftonte kancerin, ndërsa sot…”

Kur isha 20 vjeç, prindërit e mi erdhën për të më takuar papritur në universitet....

Ushqimet që duhet të konsumoni

Si të pastroni enët e gjakut në mënyrë natyrale

Enët e bllokuara të gjakut janë arsyeja kryesore për shumë probleme të rrezikshme të zemrës....

Kujdesuni në këto mënyra!

Ju shqetësojnë rrathët e zinj poshtë syve?

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë për të fajësuar për ato qarqe të...

Si t'i përdorni!

Mjaltë dhe piper i zi, kura natyrale kundër të ftohurës

Duke qenë se shumica e njerëzve preken nga problemet e frymëmarrjes është e domosdoshme që...

As më shumë e as më pak se 7-8 orë

Të flesh më pak ose ta teprosh, rrit rrezikun për këtë sëmundje

Mungesa e gjumit apo dhe fjetja më shumë se ç’duhet, lidhet me rrezikun e lartë...

Ja ku të drejtoheni

Çfarë duhet të bëni nëse keni ndrydhur këmbën?

Pak prej nesh kanë kaluar jetën pa ndrydhur njëherë një kyçin e këmbës. Ndrydhjet janë...

Ja si të ndryshoni situatën

Zbuloni se çfarë fshihet pas dhimbjes së dorës

Dhimbja e duarve bëhet e zakonshme ndërsa plakemi. Kërcitje dhe mpirje, dhimbje apo ngërce të...

"Çdo pjesë e jetës sime ka ndryshuar"

Ethet që i ndryshuan jetën Heidit…

“Çdo pjesë e jetës sime ka ndryshuar – nuk është e njëjta jetë që kisha...

Studimi i ri

Infeksioni HIV shkakton humbje të imunitetit ndaj vaksinave

Infeksioni HIV shkakton një humbje të imunitetit ndaj lisë së dhënëve , madje edhe tek...

Zbulojeni

Si të pastroni enët e gjakut me një trajtim krejtësisht natyral

Enët e bllokuara të gjakut janë arsyeja kryesore për shumë probleme të rrezikshme të zemrës....

Mjaltë me piper të zi

Mësoni kurën natyrale kundër të ftohurës

Duke qenë se shumica e njerëzve preken nga problemet e frymëmarrjes është e domosdoshme që...

Reklama