MENU
klinika
Mbrojtësi

Refuzoi ftesën e Shqipërisë, Sadiku zgjedh…

NBA

Rikthehen Raptors, Clippers ndalen pas 5 fitoresh

Rikthehet Toronto Raptors, që edhe pse ka fituar ngushtë, arriti të ruante kreun e klasifikimit...

Liga e Kombeve

Kosova “peshkon” fqinjët në “play-off”

Pas fitores së thellë mbrëmë ndaj Azerbajxhanit, Kosova ka mbajtur vendin e parë në grupin...

Liga e Kombeve

Ndalet Portugalia, Skocia përmbys Izraelin

Portugalia e ka mbyllur në vend të parë grupin e vet, pavarësisht se sonte është...

Miqësoret

Brazili, Italia e Franca fitojnë minimalisht

Pavarësisht fitores në miqësoren e radhës 1-0 ndaj Kamerunit, Brazili ka humbur Neymar, i cili...

Liga e Kombeve

Kosova dhuron spektakël, e para në grup

Kosova ka dhuruar përsëri spektakël në Ligën e Kombeve. Pas fitores 5-0 në Maltë, përfaqësuesja...

Christian Panucci

“Fitore me rëndësi, e takova edhe Dukën…”

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, pas fitores 1-0 ndaj Uellsit, tha se ky...

Miqësorja

Mjafton një penallti, Shqipëria mund Uellsin

Më në fund, ka dritë në fund të tunelit për Kombëtaren shqiptare. Pavarësisht se nuk...

Miqësorja Shqipëri-Uells

Pak tifozë, tension në fushë dhe pa gola…

Ndoshta koha me shi apo edhe rezultatet negative të fundit, por nuk kishte ndodhur kurrë...

Miqësorja

Formacionet zyrtare të Shqipëri-Uells

Pas pak, Kombëtarja shqiptare luan ndeshjen e fundit për vitin 2018, pikërisht miqësoren ndaj Uellsit...

Interes për mbrojtësin shqiptar

Dani Alves u “plak”, PSG piketon Elseid Hysajn

Padyshim që Dani Alves është një nga mbrojtësit më të mirë në rolin e tij,...

Kombëtarja U-19

Rumania merr hak shpejt ndaj Shqipërisë

Pas fitores 1-0 të dy ditëve më parë, Shqipëria U-19 ka humbur sot në miqësoren...

REKLAMA