MENU
klinika
E publikon vetë ish-kapiteni

Tifozi polak i Canës i shkruan letër: Heroi im…

Dënohet 3 lojtarë të Shënkollit

Disiplina, masa të ashpra tek inferiorët

Komisioni i Disiplinës në FSHF, pasi shqyrtoi problematikën e vërejtur në stadiumet tona të futbollit,...

Armand Duka

“Panucci merr notën 6, nuk fola me Kolën”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”...

Christian Panucci për “Goal.com”

“Më lehtë të drejtosh Realin se Shqipërinë”

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, dikur mbrojtës në radhët e Real Madrid, shpreson se...

Nuk lëviz vetëm Bushi

FSHF prezanton trajnerët e ekipeve kombëtare

FSHF ka prezantuar sot trajnerët e rinj të kombëtareve të moshave. Më konkretisht, në krye...

Champions League

Situata në 8 grupet dhe llogaritë e kualifikimit

Sot dhe nesër do të luhen ndeshjet e parafundit në grupe të Champions League. Katër...

I dha makinës nën efektin e alkoolit

Gjykata vendos për kapitenin e Partizanit

Ka ndodhur ashtu siç ishte parashikuar. Gjykata e Tiranës e ka liruar nga izolimi policor...

Shah, 12 ndeshje barazim

Mund të fitojë Botërorin ai që ka gurët e zinj

Ndeshja e 12-të e finales së Kampionatit Botëror ka përfunduar njësoj si 11 të mëparshmet....

Vendimi i Gjykatës

Pas 9 vitesh, Apeli: Krerët e Juventus, pa faj!

Saga e “Calciopoli”-t përfundon me pafajësi për krerët e Juventusit të 9 viteve më parë....

Presidenti dekoron ekipin vlonjat

Mposhti Barcelonën, dekorohet Flamurtari

Në kuadër të vitit të Skënderbeut, sot, në pallatin “Petro Marko” në Vlorë, u zhvillua...

Kategoria Superiore, java 15

Partizani njofton tifozët për biletat në derbi

Ndeshja luhet të premten, por duket se derbi ka filluar me njëherë sapo kanë përfunduar...

Ndryshimet e trajnerëve

“Furtunë” në ekipet kombëtare të moshave

Ka ditë që përflitet për ndryshime të trajnerëve në ekipet kombëtare të moshave në futboll....

REKLAMA