MENU
klinika
Kampionatet mund të rinisin në qershor

Skenari i ri, sezoni mund të mbyllet në mes të gushtit

Rastësia e sotme me Covid-19

Beckenbauer dezinfektonte duart në Rinas më 1971-n

Mjaftoi vetëm një foto shkëputur nga një album fotografik i ikonës së futbollit gjerman, Franz...

Për të shpëtuar futbollin

Humbjet, Spanja jep 500 milionë euro për klubet

Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Luis Rubiales, njoftoi se të gjitha klubet e Ligës...

Tenis

Wimbledon në dyshim, dy variante për turneun

Pas Roland Garros, që u shty për më 20 shtator deri më 4 tetor, një...

Preket edhe klubi gjigant

Rasti i parë pozitiv me Covid-19 te Barcelona

Kreu i shërbimeve mjekësore të Barcelonës, ​​Ramon Canal, është rasti i parë pozitiv me koronavirus...

I vë emër ilir

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

E priste prej ditësh dhe sot mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, ka marrë një...

Trajneri shërohet nga Covid-19

“Më mirë ta parandalosh se sa ta kurosh”

Një nga personat që është shëruar nga Covid-19 në vendin tonë është edhe trajneri i...

Djaloshi nuk heq dorë nga ëndrra

8 € në ditë nga puna, pastaj 12 km për futboll

Një histori që tregon se si mund të mbijetosh pa hequr dorë nga ëndrra më...

Propozimet dhe mosmarrëveshjet

UEFA me plan B, në Serie A: Të mos luhet më!

Emergjenca e Koronavirusit e ka futur në kolaps sezonin futbollistik në dy fronte: atë të...

Ndihma në luftën ndaj Covid-19

Sportistja i rikthehet zanatit si infermiere

Karriera kalon në plan të dytë kur bëhet fjalë për kontributin në luftën ndaj pandemisë...

Strehimi për pacientët me Covid-19

Stadiumi i Sao Paolos kthehet në spital të hapur

Klubet më të mira të futbollit në Brazil po i dorëzojnë stadiumet e tyre për...

Shtyrja e Olimpiadës

Fatura financiare e Lojërave Olimpike “Tokyo 2020”

Lojërat Olimpike “Tokyo 2020” ishin aktiviteti i radhës sportiv që shtyhet për shkak të shpërthimit...

REKLAMA