MENU
klinika
Bylis ia del në limit

Laçi fiton për vete dhe për Tiranën, Teuta bën detyrën

Premier League, Java 30

Brighton përmbys në limite Arsenalin

Pas barazimit 1-1 mes Watford dhe Leicester, Premier League ka vijuar me javën e 30-të,...

Bundesliga, java 33

Dopietë e Lewandowskit, Haaland mposht Leipzig

Bayern Munchen nuk ndalet së fituari edhe pasi ka siguruar titullin kampion. Kampionët e Gjermanisë...

Hera e parë në karrierë

Ronaldo është “zhdukur”, humb dy finale radhazi

Dy finale të humbura radhazi për Cristiano Ronaldo, e para herë për të në karrierë...

Kampionati i mbyllur

Franca bën prapakthehu, ndeshje edhe me tifozë

Në Francë janë penduar që kampionatin e mbyllën në tavolinë, duke dhënë verdiktet. Impakti i...

Flet ish-kampioni Stoner

“Trishtuese të shohësh Rossin të garojë kështu…”

Një nga duelet më të bukura të historisë së Moto GP ka qenë ai mes...

Rinis me dy sfida të prapambetura

Rifillojnë të gjitha ligat, sot radha e Serie A

Pas Kupës së Italisë, është radha e Serie A për t’iu rikthyer aktivitetit normal në...

La Liga, Java 30

Messi nuk shënon dot të 700-in, ndalet Barça

I kishte shënuar 37 gola në 38 ndeshje, por sonte ndalon dhe nuk arrin dot...

Premier League, Java 30

Tottenham dhe United ndalin njëri-tjetrin

Pas dy ndeshjeve të prapambetura, Premier League ka vijuar me javën e 30-të. Norwich humbi...

"Perlat" me gjysmëroveshatë

Golat akrobatikë në Euro, mes tyre një shqiptar

Duhet të ishim në kulmin e një Europiani futbollit. Nëse nuk do të shpërthente pandemia...

Java 25

Drita nis shkëputjen në Superligën e Kosovës

Pasi ka marrë kreun një javë më parë, Drita e Gjilanit vijon të konfirmohet si...

Kategoria Superiore, Java 30

Partizani vuan në Vlorë, por vlejnë pikët

Partizani vuan ndaj Flamurtarit në Vlorë, por ajo që ka rëndësi janë pikët dhe këto...

REKLAMA