MENU
klinika
Risi dhe mungesa të rëndësishme

Mancini publikon listën e Italisë për Eleminatoret

Argjentinasi kërkon revolucion

Messi ‘largon’ 6 lojtarë nga Barcelona!

Humbja 2-1 në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia, ka tensionuar edhe më shumë...

“Ky ishte vetëm fillimi"

Bucks rinovim ‘faraonik’ për basketbollistin grek!

Milwuakee Bucks ishte surpriza e këtij kampionati në NBA, duke e mbyllur sezonin e rregullt...

Humb shtyllën e mesfushës

Chelsea merr një tjetër goditje para finales!

Chelsea merr një goditje të rëndë vetëm dy ditë para finales së Europa League ndaj...

Lë pas dhe Juventusin

Formacioni i vitit në Serie A/ Atalanta, ‘Ajax’ i Italisë

Serie A mbylli sezonin 2018-2019 ku në javën e fundit u plotësuan edhe katër skuadrat...

Kualifikimi historik në CHL

“As nuk e kishim ëndërruar”/ Flet heroi i Atalantës

Atalanata ishte surpriza e madhe e Champions League këtë sezon me zikaltërit që u renditën...

Dramë dhe emocione në Itali

Zona Champions është zikaltër!

Interi ka marrë një fitore me dorën në zemër në shtëpi ndaj Empolit. Pjesa e...

Ndryshon preferencat për të ardhmen

Konsiderohej ‘punë e kryer’/ Sulmuesi serb befason Realin!

Gjithçka konsiderohej e mbyllur dhe pritej vetëm përfundimi i sezonit që ai të zyrtarizohej tek...

Sampdoria mposht Juventusin

Allegri e mbyll me humbje aventurën bardhezi!

Sampdoria ka mposhtur 2-0 Juventusin në ndeshjen e fundit të Serie A. Ishte një sfidë...

E pabesueshme në Holandë

Arbitri tërbon lojtarët/ Shënon dhe nuk e anulon golin!

Një gjyqtar është bërë protagonist në Holandë jo prej vendimeve të tij, por pas shënimit...

Shkëmbimi i bujshëm

Juventus ofron dy lojtarë për kampionin e botës!

Juventusi është i gatshëm të ofrojë Paulo Dybalan dhe Alex Sandron në këmbim të mesfushorit...

Spektakël në Laç

Tirana prek mbijetesën

Tirana morri një fitore të artë në transfertën e vështirë të Laçit. Bardheblutë triumfuan me...

REKLAMA