MENU
klinika
Para rinisjes së garave

Shulku: Ekipeve do t’u jepet kohë për stërvitje

Sporti në kolaps

Virusi famëkeq “mposht” një tjetër event sportiv

Përhapja e Covid-19 pothuajse ka pezulluar të gjitha aktivitetet sportive në mbarë botën. Organizatorët e...

“Mos e merrni lehtë”

Covid-19, regjistrohet rasti i parë nga Premier League

Pas trajnerit të Arsenalit, Mikel Arteta, i cili e kaloi me sukses virusin famëkeq të...

Olimpiada në dyshim

Avioni çon flakën olimpike nga Athina në Tokyo

Komiteti Ndërkombëtar Olimpik doli me një njoftim dy dytë më parë që Olimpiada e këtij...

Thirrja e mesfushorit të Kombëtares

Memushaj: Luaj edhe në korrik, rrini në shtëpi!

Lojtarët, ashtu si edhe të gjithë qytetarët e tjerë janë të izoluar në këtë moment...

Legjionarëve që u mbaron kontrata

Një skuadër kuqezi në “ajër” pas qershorit

Vendimet e UEFA-s për të shtyrë Europianin janë bashkëshoqëruar edhe me të tjera pika për...

Xhonglime me topin

Vajzat sfidojnë meshkujt duke bërë punë

Jo vetëm futbollistët profesionistë apo personazhe të njohur po xhonglojnë këto ditë të mbyllur shtëpi....

Dëmi nga Covid-19

Pesë ligat e mëdha humbin 4 miliardë euro

Katër miliardë euro do të humbasin 5 ligat kryesore të futbollit në kontinentin evropian si...

Sfida me letrën higjenike

Messi me shokë dhurojnë spektakël në shtëpi

Sfidës për të xhongluar me topin e letrës higjenike i është bashkuar edhe Lionel Messi....

Ja kur luan Kosova

UEFA vendos për play-off të Ligës së Kombeve

UEFA cakton datat e ndeshjeve paly-off të Ligës së Kombeve. Sfidat ishin parashikuar të luheshin...

Mbështetja e presidentit Duka

FSHF, mesazh solidarizimi për klubet dhe futbollistët

Në këto kohë të jashtëzakonshme që po kalon vendi ynë dhe gjithë Europa, solidarizimi dhe...

Pas betejës me Covid-19

Kina jep lajmin e mirë edhe për aktivitetet sportive

Nëse Europa po vuan për përhapjen e Covid-19, Kina duket se e ka lënë pas...

REKLAMA