MENU
klinika
Kategoria Superiore, Java 31

Kukësi nuk gabon, Teuta fundos Vllazninë

Formula 1, drejtori i Renault

“Nëse dikush del pozitiv, rrezikohet gara”

Na ndan edhe një javë nga gara e parë sezonale në Motot GP, ajo e...

Mesfushori i Kombëtares

Taulant Xhaka nuk rinovon, drejt Turqisë

Ka deklaruar se do ta mbyllë karrierën e tij te Basel, por Taulant Xhaka duket...

La Liga, Java 32

Atletico Madrid konfirmohet forcë e tretë

Atletico Madrid merr fitoren e katërt radhazi në La Liga dhe tashmë pjesëmarrja në Champions...

Serie A, Java 28

Lazio përmbys Fiorentinën, shpresa për titullin

Lazio ka vuajtur përsëri, por ka arritur të përmbysë shifrat në “Olimpico” 2-1 lundër Fiorentinës....

Kategoria e Parë

Elbasani me 5 gola për mbijetesë, ngec Dinamo

Në Kategorinë e Parë janë zhvilluar ndeshjet e vlefshme për fazën e Play-Out në dy...

Kategoria Superiore, Java 31

Partizani mposht edhe Laçin, “tenis” i Flamurtarit

Partizani ka marrë fitoren e tretë radhazi dhe tashmë është vetëm 2 pikë larg Europës....

La Liga, Java 28

Dopieta e Suarez dhe 2 asistet e Messit vlejnë vetëm 1 pikë

Barcelona është ndalur përsëri dhe tashmë kreu i renditjes rrezikon edhe më shumë. Katalanasit janë...

Java e fundit, verdiktet e sezonit

Bayern e mbyll me rekorde, shpëton Bremen

Bayern Munchen e ka mbyllur me bollëk golash si kampion Bundesligën. Tetë herë radhazi kampion...

Dy klube italiane duan Ismajlin

Reja “skanon” Kumbullën: Ka pak në nivelin e tij

Edy Reja pret rifillimin e fluturimeve ajrore, që të niset brenda pak ditësh për në...

Formula 1, drejtori sportiv i Mercedes

“Botërorin 2020 nuk e fiton makina më e shpejtë”

Na ndajnë edhe 1 javë nga starti i Botërorit 2020 në Formula 1. Gara e...

Dueli vijon në distancë

Ronaldo-Messi, krahasimi përmes golave

Dualiteti mes tyre vijon në kampionate të ndryshme. Natyrisht, nuk është më ai intensitet i...

REKLAMA