MENU
klinika
Premier League, Java 30

Tottenham dhe United ndalin njëri-tjetrin

"Perlat" me gjysmëroveshatë

Golat akrobatikë në Euro, mes tyre një shqiptar

Duhet të ishim në kulmin e një Europiani futbollit. Nëse nuk do të shpërthente pandemia...

Java 25

Drita nis shkëputjen në Superligën e Kosovës

Pasi ka marrë kreun një javë më parë, Drita e Gjilanit vijon të konfirmohet si...

Kategoria Superiore, Java 30

Partizani vuan në Vlorë, por vlejnë pikët

Partizani vuan ndaj Flamurtarit në Vlorë, por ajo që ka rëndësi janë pikët dhe këto...

Kategoria Superiore, Java 30

Tirana nuk gabon, rikthehet menjëherë te fitorja

Tirana nuk gabon dy herë radhazi. Bardheblutë menjëherë i janë rikthyer fitores, duke mposhtur 3-0...

Ndërton vetë koshere bletësh

Beckham në fshat, kështu nuk e keni parrë kurrë…

Pasi fitoi gjithçka si futbollist, planet e David Beckam po shkojnë si mos më mirë....

Mund të mbushen 100%

Vendi i parë në Europë që hap totalisht stadiumet

Që futbolli po duket jo ashtu si dikur, mjafton të shohim ndeshjet në Tv këto...

Jean Todt

“Lutem çdo ditë për Michael Schumacher”

Pavarësisht se Michael Schumacher u largua nga Ferrari në vitin 2006 dhe më pas u...

Fiks 4 vjet më parë

UEFA kujton golin e vetëm të Shqipërisë në Europian

Data 19 qershor do të mbahet mend gjatë për Kombëtaren shqiptare të futbollit. Pjesëmarrja e...

Sqarimi i kreut të IOC

“Lojërat Olimpike vitin tjetër, ose do të anulohen fare”

Dihet tashmë që për shkak të pandemisë Covid-19 Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”, të parashikuara për...

Ndeshjet për vitin 2020

UEFA përcakton kalendarin e Kombëtares U-21

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se UEFA ka përcaktuar tashmë kalendarin e ndeshjeve...

Fitorja me Valencian

Real Madrid vendosi rekord dhe kaloi Barçën

Dy fitore pas rinisjes së futbollit në Spanjë dhe mbrëmë ndaj Valencias (3-0) ekipi i...

REKLAMA