MENU
klinika
Vendimi i Bordit

Anulohet sezoni 2019-2020 i EuroLeague dhe EuroCup

“Amerika ka nevojë për argëtim”

SHBA ndryshe nga Britania: Jo karantinë sportistëve

Imagjinoni turneun US Open pa Rafael Nadal e Novak Djokovic? Po NBA pa yjet nga...

Ndeshje deri pas mesnate

La Liga nis më 11 qershor me një derbi

Kryeministri spanjoll dha dritën jeshile për rifillimin e futbollit më 8 qershor, por Presidenti i...

Rinis më 13 ose 20 qershor

Dy orare për ndeshjet e Serie A, pritet vetëm starti

Rillimi i Serie A po afron. Liga, federata dhe qeveria italiane po punojnë që të...

Ristarti pritet më 10 qershor

Vllaznia del në stërvitje, shtyhet kampionati?

Vllaznia rikthehet në stërvitje, duke i dhënë fund bojkotit tre ditor. Futbollistët kuqeblu gjetën akordin...

Volejbollistja shqiptare

Bici ndërron skuadër, tani do të jetë titullare

Volejbolli italian dha verdiktet në tavolinë dhe mbylli gjithcka, për t’u rikthyer në shtator me...

Historia e Alphonso Davies

Nga lufta dhe i pangrënë, te Bayern Munchen

Një nga talentët e rinj të këtij sezoni ka shënuar golin e tij të parë...

Bundesliga, java 27

Dita e udhëtuesve, Werner shënon 3 gola

Ka vijuar spektakli i golave në Bundesligë. Kjo javë prodhoi 30 gola, 3 më shumë...

Ja kur pritet të luhet

NBA në “Disney”, plani i basketbollit amerikan

Ashtu si shumica e sporteve dhe eventeve që po përpiqen të rikthehen në normalitet, edhe...

Spanja e bën zyrtare, pritet Anglia e Italia

La Liga nis më 8 qershor, ja datat për të tjerët

Në pritje të pritjes për Premier League dhe Serie A, kampionatet në Danimarkë, Serbi, Austri,...

Tregon ish-shoku i skuadrës, Felipe Massa

“Situata e Schumit nuk është e mirë, lutem për të”

“Unë e di se si është Michael, kam informacion të drejtpërdrejtë për gjendjen e tij....

Situata te Napoli

Ikën Callejon, Rashica shihet zëvendësuesi ideal

Kontrata që skadon më 30 qershor dhe një dëshirë e madhe për të thënë lamtumirë....

REKLAMA