MENU
klinika
Edhe festimi ndryshon

Asgjë si më parë, rregullat e reja në Formula 1

Formati i ri i jep më shumë shanse

Bayern Munchen, favorit për fitimin e Champions

Finalja e Ligës së Kampionëve i këtij sezoni do të zhvillohet në Lisbonë më 23...

Futbolli italian sheh larg

Serie A, data e fillimit të sezonit të ri dhe merkatos

Teksa të gjithë presin rifillimin e sezonit aktual të Seria A, parashikuar për këtë fundjavë,...

Detajet e golave

Messi sonte mund të arrijë një shifër jubilare

Nuk shënon më si më parë, por gjithsesi, ai mbetet po aq i rëndësishëm për...

Teste çdo 48 orë

NBA, frikë nga shtimi i rasteve me Covid-19

Rinisja e NBA-së nuk ka për të qenë aspak e lehtë. Turneu i ndërprerë për...

Kategoria Superiore, Java 29

Tirana mposhtet pas 17 ndeshjeve, Teuta hap garën

Nuk njihte humbje që nga 7 dhjetori i vitit të kaluar, kur Tirana mposhtej nga...

Kategoria Superiore, Java 29

Paqe në Korçë, Skënderbeu mban vendin e tretë

Pas gjashtë fitoreve radhazi në Superiore, Skënderbeu më në fund është ndalur në barazim. Në...

Kategoria e Parë

Apolonia triumfon në derbin myzeqar

Apolonia ka bërë një hap të madh drejt ngjitjes në Kategorinë Superiore. Ka përfunduar me...

Kategoria Superiore, Java 29

Kukësi bën detyrën, barazim dramatik në Shkodër

Kanë përfunduar dy takimet e para të ditës së sotme të Kategorisë Superiore. Kukësi bën...

Rrëfimi i Georginës

“Kisha turp të stërvitesha me Cristiano Ronaldon”

Kthimi në fushë pas tre muajve ndalesë nuk ishte shumë i lumtur për Cristiano Ronaldo....

Vetëm ferrotat 10 mijë euro

Kostot e një aksidenti në Moto GP

Ashtu si edhe Formula 1, për të mbajtur një skuteri në MotoGP duhet të shpenzon...

Caktohen edhe stadiumet e finaleve

Kalendari dhe formati i Champions & Europa League

  UEFA ka përcaktuar kalendarin e fazës mbyllëse të Champions League dhe Europa League. Të...

REKLAMA