MENU
klinika
De Biasi kujton dorëheqjen nga Kombëtarja

“Më kushtoi shumë, por histori e bukur”

Marku, thirrje promotorit Eddie Hearn

Kampioni shqiptar kërkon një duel të madh

Ai ka lënë kick box dhe artet marciale mikse dhe i është përkushtuar totalisht boksit,...

Pas testeve më të fundit

-3 ditë nga rifillimi, 2 pozitivë në Premier League

Pas kontrollit më të fundit para rifillimit të Premier League janë shënuar edhe dy raste...

Sot nis java e 29-të e Superiores

Partizani, shansi më i mirë për t’u “rehabilituar”

Partizani ka shansin më të mirë për t’u rehabilituar sot ndaj Luftëtarit (17:00). Ndaj një...

La Liga, Java 28

Barcelona e rinis me “marshin e katërt”

Barcelona e ka rinisur në mënyrën më të mirë kampionatin, duke fituar 3-0 në fushën...

Finalja më 17 qershor

Mësohet finalisti i dytë i Kupës së Italisë

Mësohet finalisti i dytë i Kupës së Italisë pas Juventus. Edhe pse me shumë vuajtje,...

Formula 1

Bottas sfidon edhe Hamilton: Shpallem kampion!

Më 5 korrik starton sezoni i ri i Formula 1. Një kampionat i cunguar do...

Bundesliga, java 31

Bayern Munchen nuk fal, 13 fitore radhazi

Ka vuajtur më shumë se në ndeshjet e tjera, por Bayern Munchen sërish nuk fal...

Plot 45 gola në 3 ndeshje

Apolonia e femrave për rekord “Guinness”

Vërtet mëkat! Të fitosh me shifra të tilla dhe sërish mos kryesosh. Apolonia e futbollit...

Superliga e Kosovës

Dopietë e Otto John, Prishtina merr kreun

Tri ndeshje pas rifillimit, tri fitore, finale e kupës e siguruar dhe vendi I parë...

Kategoria e Parë

Elbasani përmbys Turbinën dhe i ikën fundit

Elbasani ka marrë fitoren më të vyer në Kategorinë e Parë, duke iu larguar zonës...

Haaland rikthehet me gol

Rekord negativ i Gjasulës, Rashica humb penallti

Java 31 e Bundesliga-s ka dhuruar spektaklin e radhës, por për mesfushorin e Kombëtares shqiptare,...

REKLAMA