MENU
klinika
I vë emër ilir

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

Trajneri shërohet nga Covid-19

“Më mirë ta parandalosh se sa ta kurosh”

Një nga personat që është shëruar nga Covid-19 në vendin tonë është edhe trajneri i...

Djaloshi nuk heq dorë nga ëndrra

8 € në ditë nga puna, pastaj 12 km për futboll

Një histori që tregon se si mund të mbijetosh pa hequr dorë nga ëndrra më...

Propozimet dhe mosmarrëveshjet

UEFA me plan B, në Serie A: Të mos luhet më!

Emergjenca e Koronavirusit e ka futur në kolaps sezonin futbollistik në dy fronte: atë të...

Ndihma në luftën ndaj Covid-19

Sportistja i rikthehet zanatit si infermiere

Karriera kalon në plan të dytë kur bëhet fjalë për kontributin në luftën ndaj pandemisë...

Strehimi për pacientët me Covid-19

Stadiumi i Sao Paolos kthehet në spital të hapur

Klubet më të mira të futbollit në Brazil po i dorëzojnë stadiumet e tyre për...

Shtyrja e Olimpiadës

Fatura financiare e Lojërave Olimpike “Tokyo 2020”

Lojërat Olimpike “Tokyo 2020” ishin aktiviteti i radhës sportiv që shtyhet për shkak të shpërthimit...

Instruksionet

Dy video të FSHF-së për stërvitje në shtëpi

Të gjithë futbollistët në vendin tonë janë të detyruar të qëndrojnë në shtëpi dhe të...

Humbjet nga Covid-19

Lojtarët e Barcelonës nuk pranojnë ulje rroge

Ndalesa për shkak të koronavirusit ka bërë që Barcelona dhe të gjithë klubet e La...

Humanizimi i Messit dhe Ronaldos

Luftë ndaj Covid-19, yjet e futbollit dhurojnë nga 1 mln €

Në luftën për të parandaluar dhe ndihmuar të prekurit nga Covid-19 janë bashkuar edhe yjet...

Qendërmbrojtësi 21-vjeçar

Një tjetër talent zgjedh Kombëtaren shqiptare

Kombëtares shqiptare mund t’i bashkohet edhe një tjetër talent. Kosovar Sadiki është gati të veshë...

Gjesti human i trajnerit

Guardiola jep 1 mln euro për luftën ndaj Covid-19

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka dhuruar 1 milion euro për të luftuar shpërthimin...

REKLAMA