MENU
klinika
Të gjitha garat në këtë shtet?

Spanja do të shkruajë historinë e Moto GP

Propozimi për tifozët

Kapitenët e Premier League: Verdiktet në fushë!

Titulli i Premier League angleze do të vendoset në fushën e blertë! Në këtë konkluzion...

Vëllai i portierit: Gënjeshtra!

Strakosha e Ibra të dëmtuar apo të infektuar?

I trembeshin të gjithë dhe në fakt kështu ndodhi! Rikthimi në fushën stërvitore ka shkaktuar...

Pritet të startojë më 5 korrik

Protokolli i Formula 1, sa veta do ketë një skuderi

Formula 1 po bëhet gati të startojë. Na ndan pak më shumë se një muaj...

Plani dhe arsyet

Ndeshjet me të cilat Serie A rinis më 13 qershor

Të enjten e 28 majit Kryeministri i Italisë do të shpallë datën e rifillimit të...

Ristarti i Superligës

FSHF dhe klubet gati për 3 qershor, Qeveria…

Kategoria Superiore është e vendosur që të rinisë më 3 qershor. Të paktën kjo është...

Klasikja gjermane në shifra

Sot Dortmund-Bayern, diçka ndodh për herë të parë

Bundesliga rikthehet sot me javën 28 dhe si për ta bërë më të bukur, nis...

Në stërvitje

Cristiano Ronaldo bën kosh më këmbë…

Është protagonist kudo, në fushë, në shtëpi, madje edhe kur stërvitet, di të marrë vëmendjen...

Ja ku ndodhet Michael Jordan

Renditja sipas pasurisë e pronarëve në klubet e NBA

Pezullimi i sezonit të rregullt dhe kriza ekonomike e shkaktuar nga pandemia e koronavirus ka...

Tregon ish-përgatitësi atletik

“Maradona i droguar, e shtrydhën si limon”

Që Maradona ka pasur probleme me drogën, kjo njihet botërisht, por rrëfimi i fundit zbulon...

Goleadori polak

Lewandowski synon rekordin e Gerd Müller

Rekordet janë bërë për t’u thyer dhe kush më mirë se Robert Lewandowski di ta...

Liverpool, kampion jashtë fushe?

Premier League, ndeshjet e forta në fusha neutrale

Ndeshje në shtëpi dhe në fusha neutrale. Është ky kombinimi që klubet e Premier League...

REKLAMA