MENU
klinika
Serie A, Java 32

Verona e pëson në fund, surprizon Sampdoria

Superliga e Kosovës

Drita barazon në Prishtinë dhe “prek” titullin

Një gol në fundin e ndeshjes i jep një pikë Dritës së Gjilanit, e cila...

Kategoria e Parë

Përmbys Ilirinë, Elbasani thuajse i shpëtuar

Përfunduan 3 ndeshjet për “play-out”-in e Grupit B të Kategorisë së Parë. Përballje tepër interesante...

Premier League, Java 35

“Ringjallet” Tottenham, fiton derbin londinez

Tottenham është “ringjallur” në derbi. Te bësuarit e Mourinhos fituan 2-1 përballë Arsenal dhe tashmë...

Pas aksidentit

Përplasi Vettel, Leclerc: U shfaqa shumë i etur…

Një garë për t’u kjo e dyta për Ferrarin në çmimin e madh të Austrisë,...

Formula 1

Dopietë e Mercedes, Ferrari katastrofë

Makina Mercedes vijon të dominojë në Formula 1 edhe për këtë sezon. Lewis Hamilton ka...

Nuk ka të ndalur

Messi thyen rekordin e radhës në La Liga

Duket se nga ndeshja në ndeshje Lionel Messi thyen nga një rekord. Barcelona arriti të...

Serie A, Java 32

Dopio Ronaldo me penallti, Juve shmang humbjen

Juventus ka shmangur humbjen ndaj Atalantës në shtëpi, në barazimin 2-2. Një pikë që e...

Premier League, Java 35

Tjetër “shuplakë” e Manchester Cityt

Dy fitore radhazi nga 5-0 për të treguar se diferenca me kreun nuk duhet të...

Kategoria Superiore, Java 33

Kukësi nuk fal, presion Tiranës për titullin

Kukësi e ka shfrytëzuar më së miri ndalesën e Tiranës në derbi. Verilindorët fituan bindshëm...

Serie A, Java 32

Roma bind në Brescia, Europa më afër

Roma shfrytëzon kalendarin e lehtë dhe merr fitoren e dytë radhazi, duke përforcuar pozitat në...

La Liga, Java 36

Barcelona mban gjallë shpresat për titull

Barcelona ka bërë detyrën në javën e 36-të të La Liga-s, duke fituar 1-0 në...

REKLAMA