MENU
klinika
Tenistët mund të marrin shtëpi me qira

Fiksohen datat e US Open, hiqen ndeshjet dyshe

La Liga, Java 29

Barcelona bën detyrën, Messi -1 larg 700 golave

Barcelona bën detyrën në shtëpi ndaj Leganes, duke mposhtur këtë të fundit 2-0. Një sukses...

Bundesliga, java 32

Mjafton Lewandowski, Bayern kampion!

Bayern Munchen shpallet kampion për herë të tetë radhazi dhe për herë të 30-të në...

Bundesliga, java 32

M’Gladbach rikthehet te fitorja dhe në zonën Champions

Pas dy humbjeve radhazi, Borussia Monchegladbach është rikthyer te fitoja, duke mposhtur 3-0 ekipin e...

Analiza e Kumbullës dhe Rrahmanit

Verona shkëlqeu falë dy shqiptarëve

Rreth një vit më parë, Verona ishte pothuajse gjithmonë në pozicionet e fundit. Me një...

Edhe festimi ndryshon

Asgjë si më parë, rregullat e reja në Formula 1

Asgjë nuk do të jetë si më parë, madje as fitoret! Formula 1 do t’i...

Formati i ri i jep më shumë shanse

Bayern Munchen, favorit për fitimin e Champions

Finalja e Ligës së Kampionëve i këtij sezoni do të zhvillohet në Lisbonë më 23...

Futbolli italian sheh larg

Serie A, data e fillimit të sezonit të ri dhe merkatos

Teksa të gjithë presin rifillimin e sezonit aktual të Seria A, parashikuar për këtë fundjavë,...

Detajet e golave

Messi sonte mund të arrijë një shifër jubilare

Nuk shënon më si më parë, por gjithsesi, ai mbetet po aq i rëndësishëm për...

Teste çdo 48 orë

NBA, frikë nga shtimi i rasteve me Covid-19

Rinisja e NBA-së nuk ka për të qenë aspak e lehtë. Turneu i ndërprerë për...

Kategoria Superiore, Java 29

Tirana mposhtet pas 17 ndeshjeve, Teuta hap garën

Nuk njihte humbje që nga 7 dhjetori i vitit të kaluar, kur Tirana mposhtej nga...

Kategoria Superiore, Java 29

Paqe në Korçë, Skënderbeu mban vendin e tretë

Pas gjashtë fitoreve radhazi në Superiore, Skënderbeu më në fund është ndalur në barazim. Në...

REKLAMA