MENU
klinika
Galatasaray me respekt për figurat

Nderohet Bryant, Ataturk dhe Ali Sami Yen

Rëndohet situata

5 muaj pa paga, lojtarët e Kukësit bojkot stërvitjes

Pas Vllaznisë, plas edhe te Kukësi. Futbollistët e ekipit verilindor nuk kanë dalë në stërvitje,...

Pas fitimit të Kupës së Italisë

Hysaj merr situatën në dorë, kërkon largimin

Është folur shumë kohët e fundit rreth Elseid Hysajt, madje menaxheri i tij në media...

Kriza nga pandemia

Referendum për Lojërat Olimpike “Paris 2024”

Referendum për Lojërat Olimpike 2024, që do të mbahen në Paris. Kriza ekonomike globale e...

Mbrojtësi i Partizanit ikën pas 6 vitesh

Trashi firmos në Kuvajt, ja sa përfitojnë palët

Lorenc Trashi nuk do të jetë më pjesë e klubit të Partizanit pas këtij edicioni....

La Liga, Java 30

Real Madrid vuan, por merr kreun

Real Madrid ka arritur Barcelonën në krye të renditjes, por është i pari për nga...

Serie A, Java 25

Inter rigjen dyshen Lukaku-Martinez që në ristart

Inter e ka rinisur me fitore, duke rikuperuar javën e 25-të dhe tashmë është përkatësisht...

Premier League, Java 30

Nuk ka fitues në derbin e Liverpool

Ritëm po, ndeshje e luftuar si gjithnjë, por në fund mes Everton dhe Liverpool është...

Serie A, Java 25

“Poker” i Atalantës, Champions edhe më pranë

Atalanta e ka rinisur në mënyrën më të mirë të mundshme, duke fituar 4-1 në...

11 metrat, mes ferrit dhe parajsës

Kur u shpik penalltia dhe ku akordohen më shumë

Para 130 vitesh u shpik futbolli, një nga lojërat më popullore dhe më të dashura...

Gol i mbrojtësit shqiptar

Rinisje faktastike, Gjimshiti shënon për Atalantën

Rinisje fantastike e futbollit në Itali për kuqezinjtë shqiptarë. Pas fitimit të Kupës së Italisë...

Superliga e Kosovës, Java 25, renditja

Ballkani i kthehet fitores dhe garës për titull

Ka përfunduar java 25 e Superligës në Kosovë, teksa kreu është ngjeshur dhe gara do...

REKLAMA