MENU
klinika
Media e njohur braziliane për “Dardanët”

“Brazili i Ballkanit”, jehona e Kosovës kalon Evropën

Kapiteni protagonist në Kupë

Hysaj shkakton penallti, portieri i Napolit e pret

Muaji janar duket se është pozitiv për Elseid Hysajn, që po luan titular me skuadrën...

Trajneri i ri gjatë prezantimit

“Dje në fshatin tim shihja lopët, sot te Barça”

“As në ëndrrat më të çmendura nuk e kisha menduar ndonjëherë se do të stërvisje...

Shokët: Je i çmendur!

Totti nuk ndalet as 43 vjeç, supergol i tij

Francesco Totti e ka mbyllur me kohë me futbollin, por nuk i ndahet zemra nga...

Do përdoret më 30 maj në Stamboll

Dalin fotot e topit të finales së Champions 2020

Na ndajnë pak më shumë se një muaj nga raundi i 1/16 të ndeshjeve në...

Australian Open nis me probleme

Tym dhe ajër i rëndë, ndërpriten ndeshjet

Siç dihet, Australian Open starton më 20 janar, por ndërkohë startuan sot ndeshjet e fazës...

Të ardhurat e klubeve

Barcelona e para në fitime, Juve hyn në “top 10”

Si çdo vit, raporti i “Deloitte Football Money League”, pasqyron raportin financiar të klubeve të...

NBA

9 fitore radhazi, Lakers nuk njohin rivalë

Nëntë fitore radhazi për Los Angeles Lakers, që vazhdon të dominojë në Konferencën e Perëndimit,...

Njihuni me trajnerin e ri

Zyrtare, Setien zëvendëson Valverden te Barcelona

Ernesto Valverde nuk do të jetë më trajner i Barcelonës. Klubi katalanas ka vendosur të...

Biznesmeni është tifoz me "Topçinjtë"

Njeriu më i pasur i Afrikës do të blejë Arsenalin

Premier League është e hapur për investitorë dhe nuk paragjykon asnjë blerës. Mjafton të kujtojmë...

Reagon administratori i Flamurtarit

“FIFA na ka bllokuar? Sapo mora një lojtar”

Pasditen e sotme një lajm i hidhur erdhi për klubin e futbollit, pasi FIFA ka...

Sponsorizimi dhe privatizimi, hallkat kryesore

Ligji për sportin dhe nisja nga viti…zero

Që futbolli shqiptar është në kohët më të vështira, mjafton të shohim se si lëngojnë...

REKLAMA