MENU
klinika
Banderola e tifogrupit

“Plisat”: Na bashkuan hallet e mëdha…

NBA

Kryesuesit nuk falin, Boston përmbys Miamin

Kryesuesit në dy konferencat e NBA nuk kanë të ndalur, duke vijuar me sukseset. Skuadra...

Premier League, Java 15

Firmos edhe Shaqiri, Liverpool triumfon në derbi

Liverpool nuk njeh rivalë në Premier League, teksa ka triumfuar edhe në derbi, duke mposhtur...

Ligue 1, Java 16

Mbappe-Neymar bashkë dhe i japin fitoren PSG

Kylian Mbappe dhe Neymar për herë të parë këtë sezon kanë luajtur së bashku dhe...

Premier League, Java 15

Bie Mourinho, rikthehet Chelsea, Leicester mban ritmin

Jose Mourinho pëson humbjen e parë pas 3 ndeshjeve me Tottenham, për më tepër në...

Volejboll Meshkuj

Erzeni i kthen entuziazmin Shijakut pas tërmetit

Sot kanë rinisur aktivitetet sportive edhe në vendin tonë. Një javë e vështirë për qytetarët...

Vllaznia në Ligën Ballkanike

Sporti shqiptar rinis me lutje për Shqipërinë

Janë rikthyer zyrtarisht aktivitetet sportive për Shqipërinë. Ishte Vllaznia në basketboll për meshkuj që luajti...

Klubi zikaltër mbledh fonde

Inter, thirrje tifogrupeve të veta për Shqipërinë

Iniciativës së Lazios, Napolit, Marseille dhe shumë klubeve të tjera shqiptare dhe europiane, pa përmendur...

Episodi i sotëm në NBA

Koshi i çuditshëm që nuk quajt përsërit ndeshjen?

Një episod i rrallë është regjistruar në ndeshjen e fundit të NBA mes Houston Rockets...

Përballja më 7 dhjetor

Dueli i vitit, Ruiz do të përfitojë sa 1/6 e Joshua

Na ndajnë edhe 3 ditë nga superdueli i boksit të peshave të randa mes meksikano-amerikani...

Ramsey, “shef” i Ronaldos

Juventus publikon që sot videon e Krishtlindjeve

Shumë klube futbolli, por edhe në sportet e tjera, qofshin individuale, është bërë e modës...

UEFA u beson ndërkombëtarit tanë

Gjyqtarët shqiptarë do të arbitrojnë Inter-Barcelona

Gjyqtarët shqiptarë kanë marrë vlerësime pozitive kohët e fundit në ndeshjet që ata kanë arbitruar...

REKLAMA