MENU
klinika
Bukuroshet ndërkombëtare

Tre gjyqtare shqiptare me stemën e FIFA-s

Malaga shkarkon teknikun

I shfaqet videoja intime, Sadiku e Bare pa trajner

Shkarkohet trajneri Victor Sanchez i Malagës. Tekniku pwrjetoi një moment mjaft të vështirë pas publikimit...

Drejtori sporti tregon synimin primar

Tare: Titulli?! Të ëndërrosh është bukur…

Një vend në grupet e Champions League. Te Lazio mendojnë vetëm për këtë objektiv që...

Legjenda kundër sindikatës së futbollistëve

“Shpërthen” Sokol Kushta: Meritojmë respekt!

Pasi reaguan Rudi Vata, Agustin Kola, Altin Haxhi dhe disa ish-futbollistë të tjerë të Kombëtares...

Mbrojtësi shqiptar kërkohet edhe nga Leipzig

United ofron 13 mln stërlina për Kumbullën

Nuk janë vetëm skuadrat italiane që duan shërbimet e Marash Kumbullës. Manchester United ka shënjestruar...

NBA

Harden magjik për Houston, Bucks kthehen te fitorja

Skuadra kryesuese në Konferencën e Lindjes në NBA, Milwaukee Bucks, rikthehet te fitorja, teksa mmposhti...

Kroos shënon nga goditja e këndit

Tre supergola, Real Madrid në finale të Superkupës

Real Madrid kalon në finale të Superkupës së Spanjës, pasi fitoi 3-1 ndaj Valencias, në...

“Kisha vetëm 50 dollarë në xhep”

Rrëfehet Vata: Nga arratisja në Paris, te Celtic

Në fund të vitit të kaluar, Rudi Vata, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, që ka luajtur...

Armand Duka për “Gazzetta dello Sport”

“Panucci më zhgënjeu, me Rejan synojmë Euro 2024”

Numri një i futbollit shqiptar, Armand Duka, në një intervistë për prestigjozen italiane “Gazzetta dello...

Në dyshim edhe “Rrally Dakar”

Konflikti SHBA-Iran rrezikon Superkupën e Spanjës

Sonte, në orën 20:00, luhet gjysmëfinalja e parë e Superkupës së Spanjës mes Valencias dhe...

Shijoni nga një tregolësh për çdo event

“Mbreti” i tripletave, CR7 i shënoi në 10 kompeticione

Në ndeshjen e fundit ai shënoi 3 gola, madje dha edhe një asist në fitoren...

Përgatitjet në Turqi

S’mjafton supergoli i Ngo, Tirana humb miqësoren

Tirana ishte skuadra e parë nga Kategoria Superiore që zhvilloi takimin e parë miqësore gjatë...

REKLAMA