MENU
klinika
Surpriza në merkato

Brooklyn rrëmben yjet e NBA!

Komenti i Griezmann 'çmend' tifozët

Inter zyrtarizon dy blerje brenda ditës!

Interi ka zyrtarizuar ditën e sotme dy blerjet e reja Diego Godin dhe Valentino Lazaro,...

Detajet

Futbollistja shqiptare zhduket në liqen!

Florijana Ismaili është futbolliste shqiptare nga Presheva që luan për Kombëtaren e Zvicrës. Një lajm...

Katalanasit nisin 'fshesën'

Barcelona largon 4 lojtarë ditën e nesërme!

Dita e nesërme do të jetë fundi i aventurës për 4 lojtarë në Barcelonë. I...

Mediat e bëjnë të kryer!

Pogba zgjedh ekipin e ardhshëm!

Paul Pogba do të bëjë gjithçka për tu larguar nga Manchester United këtë verë. Mesfushori...

Kuqezinjtë do ti mërziste ky largim!

Leonardo gjen pasuesin e Rabiot tek Milani

Drejtori i ri i Paris Saint-Germain Leonardo mund të bastisë ish-klubin e tij për Lucas...

Zgjidhet 'ngërçi'

‘Mirupafshim’ Atalanta/ Berisha zgjedh ekipin e ri!

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, do të ndajë rrugët me Atalantan në fund të sezonit....

A do rezistojnë zikaltërit?

Çmendet Barcelona/ 120 mln euro për yllin e Inter!

“Barcelona është gati t’i paguajë klauzolën 112 milionë euro Inter-it për të siguruar shërbimet e...

E kërkonte gjithë Europa

Blerja e re e Juventus mbërrin në Torino!

Adrien Rabiot do të kryejë vizitat mjekësore me Juventusin mëngjesin e së hënës përpara se...

Rikthehet pretendent për titullin

Ish-kampioni i botës mposht rivalin!

Boksieri neo-zelandez Joseph Parker ka fituar me “KO teknik” në raundin e 10-të ndaj patriotit...

Dyshimet?

Guardiola: Neymar është i jashtëzakonshëm, por varet si do kthehet

Pep Guardiola është kthyer të flasë për Barcelona-n në një intervistë të dhënë për të...

Londinezët s'i ndal as FIFA

Chelsea zbulon ‘aksidentalisht’ blerjen e re!

Chelsea ka konfirmuar aksidentalisht blerjen përfundimtare të lojtarit të huazuar Mateo Kovacic nga Real Madrid...

REKLAMA