MENU
klinika
Serie A

Napoli shpërthen ndaj Lecces/ Roma i falet Dzekos!

Brozo dhe Lukaku përgjigjen në fushë

‘Tërmet’ zikaltër në Derby/ Inter dominon Milanin

Interi hedh pas krahëve dështimin në Champions, duke mposhtur Milanin 2-0 në derbi dhe duke...

Arsyeja

E rëndë në Shkodër, vdes në ring boksieri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qyqtetit të...

Lojtarët drejt Premier League

Shpërbëhet Barcelona, largohen dy lojtarë!

Barcelona mund të rikuperojë të ardhurat në janar, pasi mund të largojë nga skuadra dy...

Mbetet i pamposhtur

Florian Marku triumfon sërish, mposht kundërshtarin çek!

Florian Marku vazhdon suksesin e tij në karrierën e boksit teksa ka mposhtur çekun Miroslav...

Formacionet e mundshme

Sonte luhet derbi i shumëpritur Milan-Inter!

Futbolli italian do të marrë një tjetër fytyrë mbrëmjen e sotme kur në skenë do...

E bujshme

Arrihet akordi/ Panucci drejt rikthimit në pankinë!

Pas eksperiencës së fundit si trajner i përfaqësueses së Shqipërisë, italiani Christian Panucci rikthehet në...

Tashme tepër i nevojshëm

Sarri rikthen yllin e Juves!

Juventusi i Maurizio Sarrit kurrë nuk ka dashur të eksperimentojë në ndeshjet e luajtura këtë...

Me veprimin e fundit djallos gjithçka

Konsiderohej talent premtues/ Grezda ‘i fut shkelmin’ karrierës!

Sulmuesi shqiptar i Rangers, Eros Grezda, i ka dhënë një goditje të madhe karrierës së...

Shtohen telashet për Valverden

Alarm tek Barcelona, talenti mungon një muaj!

Pas lajmit se talenti 16-vjeçar Ansu Fati ka marrë nënshtetësinë spanjolle dhe do të grumbullohet...

Tragjike

Futbollisti holandez ekzekutohet në mes të Amsterdamit!

Tragjedi në Holandë. Kelvin Maynard, ish-futbollist i Burton Albion në Angli dhe i disa ekipeve...

Kandidatët e mundshëm

Real Madrid ‘hedh grepat’ për trajner të ri!

Rezultatet zhgënjyese në ndeshjet e para të La Ligas dhe sidomos humbja e thellë 3-0...

REKLAMA