MENU
klinika
Vendimi i fundit

Ja çfarë do të ndodhë po u ndërpre sërish Serie A

Karton të verdhë përqafimit

La Liga: Nuk do të lejojmë gjestet si në Bundesligë

La Liga rikthehet pas 3 muajsh, më saktë më 11 qershor me derbin Sevilla-Betis. Nuk...

Nga Cambiaso, te Pirlo e Lewandowski

10 transferimet më të mira me parametër zero

Merkato e vitit 2020 do të shohë shumë shkëmbime lojtarësh e sidomos një garë të...

Dorëhiqet trajneri i Partizanit?

Rënia zyrtare e Flamurtarit dhe plot gola, çfarë dhuroi java 28

Java e 28-të e Kategorisë Superiore ka dhuruar plot gjëra. Së pari, u realizuan 18...

Superliga e Kosovës

Prishtina “mrekulli e tetë”, kreu vetëm 2 pikë larg

Ekipi i Prishtinës në Superligën e Kosovës ka fituar 8-1 ndaj Ferizajt. Ndeshja e luajtur...

Kampionët, 5 humbje radhazi

Tirana pa “frena”, Kukësi fundos Partizanin

Java e dytë e Superiores pas rifillimit, e 28-a në kalendar, ka dhuruar plot emocione...

Bundesliga, java 30

Wolfsburg fundos Bremen, zbehen shanset për mbijetesë

Werder Bremen bëri një tjetër hap fals në luftën për mbijetesë. Në ndeshjen në shtëpi...

Bukuroshja në panik

Hajdutët, kërdi në shtëpinë e gazetares sportive

Është një emër i njohur jo vetëm në Itali, por edhe më gjerë, madje edhe...

Supersfida e Beogradit

“Çmenduri” serbe, 30 mijë tifozë në derbi!

Crvena Zvezda u shpall kampion para një javë në kampionatin serb, pasi u shkëput 14...

Teksa pritej dueli me Khabib…

McGregor jep lajmin e keq për tifozët

Ndoshta është një strategji e tija, pasi nuk është hera e parë, por vendimi i...

Luhet java 28

Superliga në një orë sot, spikat Partizani-Kukësi

Ende pa u mbyllur jehona e javës së parë të rifillimit të futbollit shqiptar, Superliga...

Dominon Mayweather

Duelet e boksit që sollën fitimet më të mëdha

Rekordet janë bërë për t’u thyer, ndërsa paraja gjithnjë do të sundojë, edhe kur bëhet...

REKLAMA