MENU
klinika
Zbulohet posteri zyrtar

Nurmagomedov-McGregor, dueli famoz i UFC-së

Diskriminonte myslimanët

Klubi izraelit heq rregullin islamofob

Ekipi izraelit i Beitar Jeruzalem ka fituar famë në të gjithë botën për politikën diskriminuese...

Reklamoi ish-gruan në internet

Ish-lojtari i Serie A dënohet me 6 muaj burg

Ish-futbollisti i Republikës Çeke, Tomas Repka, është dënuar me gjashtë muaj burg. Gjykata e Brnos...

Basketbollisti i veçantë

12-vjeçari gjigant që mund shokët me lehtësi

Duhet të shikosh videon, ta besosh në të vërtetë. Të gjithë e kemi pasur një...

Sulmuesi i kuq

Partizani merr vendimin final për Çanin

Ish-sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Edgar Çani, që dikur luajti edhe me Katanian në Serie A...

Flet trajneri i të kuqve

Gega: Tifozët janë aset për Partizanin

Pas humbjes në Korçë ndaj Skënderbeut, Partizani do të udhëtojë këtë javë drejt Kamzës, kudo...

Zgjedhja e gabuar e talentit

La Shqipërinë, Greqia s’e fton as në miqësore

Largimet dhe afrimet në radhët e ekipeve kombëtare tashmë janë bërë rutinë, sidomos për futbollistët...

Meshkujt tentuan mrekullinë

Volejboll, Shqipëria nuk ia del me Kroacinë

Kombëtarja e Shqipërisë në volejboll për meshkuj është mundur 3-1 nga Kroacia në takimin e...

Ikona dhe miti i futbollit rus

Lev Yashin, i vetmi portier fitues i “Topit të Artë”

Botërori “Russia 2018” përfundoi me sukses, ndërsa emri i tij vetëm sa u lartësua edhe...

Volejboll, disfata e radhës

Kombëtarja e femrave “abonohet” me humbjet

Tjetër disfatë për ekipet kombëtare shqiptare. Kombëtarja e femrave në volejboll ka pësuar sot në...

Talenti zgjedh Shqipërinë

17 vjeçari lë Gjermaninë për Kombëtaren kuqezi

Një tjetër talent shqiptar u bashkohet ekipeve tona kombëtare. Kombëtarja U-17 e Shqipërisë e ka...

Braziliania e famshme

Gol të tillë nga një femër nuk e keni parë…

Natalia Guitler është një sportiste braziliane, e cila ka lindur në Argjentinë dhe luan “footvolley”....

REKLAMA