MENU
klinika
Më 17 qershor

Ndeshjet me të cilat rinis Premier League

I dënuar për kërcënim dhe presion

Presidenti i FFK urdhërohet të kryejë 9 muaj burg

Futbolli në Kosovë është trazuar. Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar një urdhër ndaj presidentit...

Ndeshjet në një qytet

NBA starton më 31 korrik me vetëm 22 ekipe

Sezoni 2019-2020 i NBA-së do të rinisë më 31 korrik, në Disney World të Florida-s,...

Për Kupën e Italisë

Inter do të luajë i pari, Juve e Milan refuzojnë

Futbolli nuk ka filluar ende në Itali, por kjo nuk i ka penguar ekipet e...

Pas 3 muajsh, rinis me javën 27

Rikthehet futbolli shqiptar, sot në fushë 10 ekipe

Pasi kanë dalë përgjigjet negative të testeve nga i gjithë klubi i Bylisit, Kategoria Superiore...

Nga Ibra, te Frey

10 shitjet më të shtrenjta të klubit të Interit

Duke marrë shkak nga shitja e fundit që bëri Inter me Mauro Icardin drejt PSG-së,...

Ndryshimi nga pandemia

Dita Botërore e Vrapimit, gara do bëhet online

Shumica e ngjarjeve sportive janë pezulluar gjatë kësaj periudhe, por e njëjta gjë nuk do...

Piloti italian flet hapur

Valentino Rossi tregon për lamtumirën në Moto GP

Nuk është ndalur së garuari që nga viti 1995, por duhej të vinte marsi i...

Nga zëvendësimet, te VAR

Rregullat e reja përçajnë klubet e Premier League

Edhe pse kanë një pjesëmarrës në Komitetin e Rregulloreve të UEFA-s, Anglia është kundër propozimeve...

Pritet përgjigja

Las Palmas me tifozë që me 13 qershor?

La Liga po bëhet gati të rikthehet në fushë më 11 qershor, teksa rinis me...

Nga 4 korriku, deri më 6 shtator

Formula 1 konfirmon kalendarin e 8 garave

Ajo që flitej prej ditësh në Formula 1 është zyrtarizuar ditën e sotme, përfshi edhe...

Ballshiotët kryejnë testet

Futbollisti pozitiv me Covid-19, Bylis-Tirana në dyshim

Një futbollist ka rezultuar pozitiv me Covid-19 një ditë para rinisjes së Kategorisë Superiore. Kur...

REKLAMA