MENU
klinika
Mbrojtësi i Kombëtares

Gjimshiti shënon dhe i jep fitoren Atalantës

Kategoria e Parë, Java 10

Goleadë e Apolonisë, Dinamo gjen fitoren e parë

Përfunduan tetë nga dhjetë ndeshjet e javës së 10-të të Kategorisë së Parë. Në të...

Kategoria Superiore, Java 14

Partizani bie në Ballsh, Vllaznia fundos Luftëtarin

Partizani e rinis keq garën pas ndërprerjes. Bylisi rikthehet te fitorja në kampionat, duke mundur...

Merkato

Juventus dhe Barcelona shkëmbejnë yjet

Një shkëmbim yjesh pritet të ndodhë së shpejti. Juventus dhe Barcelona mund të ndërrojnë dy...

NBA

Clippers “leksion” nga Bucks, marshojnë Lakers

NBA ka dhuruar spektaklin e radhës. Spikati sfida mes dy skuadrave pretendente, Milëaukee Bucks dhe...

Serie A, java 15

Nuk shënon ndaj Romës, Inter rrezikon kreun

Në kryendeshjen e javës së 15-të të Serie A mes Interit dhe Romës në “San...

Sulmuesi i Kombëtares

Sadiku shënon sërish, i jep avantazhin Malagas

Tjetër gol për sulmuesin e Kombëtares shqiptare. Armando Sadiku vazhdon të shënojë me fanellën e...

I jep ndihmën e parë

Ish-lojtari i Interit aksidenton një motoçiklist

Aksidentet u ndodhin edhe futbollistëve të klasit si Ivan Cordoba, i cili po përballet me...

Andy Ruiz Jr kundër Anthony Joshua

Peshimi zyrtar, nesër dueli i vitit në boks

E shtuna e 7 dhjetorit është e veçantë për të gjithë boksdashësit, pasi do të...

Idea, dy divizione me klubet elitare

Real Madrid, kontakt me FIFA-n për Superligën Europiane

Superliga Europiane mund të marrë jetë që në sezonin e ardhshëm. Është ky lajmi i...

Insistojnë sauditët

Oferta e radhës për United: 3.8 miliardë stërlina

Prej më shumë se një viti po qarkullon lajmi se Manchester United mund të shitet...

Nga Baggio e Brehme, te Suker e Ronaldo

Plakja nuk kursen, si kanë ndryshuar yjet e futbollit

Të plakesh, për shumë, është një privilegj, por jo kur bëhet fjalë për heronjtë e...

REKLAMA