MENU
klinika
E mbushi nga krahu, ndau tatuazhin

Si ia hëngrën bakteriet kyçin e këmbës Cazorlas

Kriza nga pandemia

PSG e shet Neymar te Barça edhe me këste

Pavarësisht se PSG është shpallur kampion, një verë e ngjeshur i pret gjigantët francezë. Janë...

FIFA në dilemë

Anulohet apo shtyhet Botërori i Klubeve 2020?

Botërori i Klubeve është turneu i radhës që vihet në rrezik për shkak të shpërthimit...

Konfirmimi nga FSHF

Data e fillimit të Kategorisë së Parë dhe kalendari

Pas vendimit në FSHF për të rifilluar më 3 qershor Kategoria Superiore, në ditën e...

Infektimi, tamponët, dushet e të tjera

Serie A aktualizon protokollin, pritet vendimi

Komisioni Mjekësor-Shkencor i Federatës Italiane të Futbollit ka aktualizuar protokollin për rifillimin e trajnimeve kolektive...

Konfirmimi nga skuderia

Zyrtare, Ferrari firmos me pasardhësin e Vettel

Ku ka zë nuk është pa gjë, thotë populli, dhe në fakt kjo ndodhi edhe...

Dy teste në javë

Premier League e zgjidh ndryshe çështjen e karantinës

Premier League synon të rikthehet në fushë në mesin e qershorit, për të përfunduar një...

Drejtori sportiv i Lazios kritikon ministrin

Tare: Po tallen me ne, do mbetemi dyerve të gjykatave

Situata në të cilën po ndodhet Serie A nuk po kapërdihet lehtë nga Lazio. Klubi...

Ish-sulmuesi italian

Dy vjet luftë me sëmundjen, Vialli: Ende kam frikë!

Luftoi me sëmundjen e rëndë për dy vjet, por ende ka frikë. Ish-sulmuesi i Italisë...

Ukrainasi tregon ëndrrën

Shevchenko i dashuruar me Milanin: Një ditë…

Kaloi vite i veshur me ngjyrat kuqezi të Milanit, aty ku fitoi edhe “Topin e...

Sakrifica u shpërblye

Shiti gjithçka për djalin, sot luan tek Atletico…

Shumë futbollistë, sidomos ata që vijnë nga bota e tretë, vuajnë për të ndërtuar një...

Lejon edhe përfundimin e Kupës

Serie A përcakton datën e rifillimit

Serie A ka një datë për të rifilluar dhe ajo është 13 qershori. Një datë...

REKLAMA