MENU
klinika
Dueli i UFC-249

Zuri vendin e Khabib, mposht Tony Ferguson

Vendimi jepet më 13 maj

Data më e mundshme për rifillimin e Serie A

Serie A ka nisur me stërvitjet individuale, edhe pse në disa ekipe ka pasur raste...

Arabët po blejnë klubin francez

PSG pritet të ketë një rival të denjë në Ligue 1

PSG po dominon në Francë me titujt radhazi të fituar dhe me kupat gjithashtu, por...

Rinisja e futbollit në dyshim

Tre raste të reja me Covid-19, La Liga në dilemë

Klubet spanjolle dhe ato italiane kanë nisur testimin e futbollistëve, por thuajse cdo ditë po...

Data e fillimit dhe e mbarimit

Plani i FSHF-së, Superiorja do të rinisë më 31 maj?

Duke filluar nga 18 maji, futbollistët në Shqipëri do të kenë mundësinë të stërviten në...

Trajneri i Kombëtares

Reja: Më mungon Shqipëria, futbolli të rinisë

Ashtu si të gjithë, edhe trajnerit Edi Reja prej disa muajsh i është dashur të...

Patrice Evra tregon episodin

“Fëmijëri e vështirë, kam lypur në rrugë”

Një nga mbrojtësit më të mirë të Europës në dy dekadat e fundit. Ish-mbrojtësi francez,...

Thomas Strakosha tregon episodet

“Falenderoj Taren, ja ndeshja më e bukur me Lazion”

Edhe pse sapo ka mbushur 25 vjec, Thomas Strakosha duket si veteran i Serie A....

Malaga publikon pamjet

Stërvitja e parë e Sadikut dhe Bares pas 2 muajsh

Ashtu si të gjitha klubet spanjolle, edhe Malaga i është rikthyer stërvitjes individuale, aty ku...

Klubi që e kërkon holandezin

Robben mund t’i rikthehet futbollit aktiv

Ka luajtur me klubet më të mëdha të botës, si Real Madrid, Chelsea dhe Bayern...

Nëse nuk luhet më

Dy ekipe legjendare drejt Kategorisë së Dytë

Një skenar i mundshëm nëse futbolli shqiptar nuk rinis më për këtë sezon. Dinamo dhe...

Mbledhja mes FSHF dhe ekspertëve

Nuk do ketë tamponë, futbolli shqiptar pa një datë

Nuk ka një datë konkrete për rifillimin e futbollit shqiptar, por e rëndësishme është se...

REKLAMA