MENU
klinika
Nga Baggio e Brehme, te Suker e Ronaldo

Plakja nuk kursen, si kanë ndryshuar yjet e futbollit

Ish-drejtuesi i Ferrarit

Legjenda e automobilizmit në Tiranë

Për herë të parë Tirana do të mirëpresë drejtuesin më të lartë të automobilizmit, të...

NBA

Houston thyen kampionët, “shpërthen” Denver

Pas humbjes në kohës shtesë me San Antonion (ndeshja mund të përsëritet pas një gabimi...

Premier League, Java 15

Arsenal në krizë, pa efekt shkarkimi i trajnerit

Shkarkimi i trajnerit Unai Emery nuk ka dhënë asnjë efekt tek Arsenal, që ka humbur...

Talenti Erdis Kraja

“Jam shqiptar, prandaj zgjodha ngjyrat kuqezi”

Shumë fëmijë emigrantësh shqiptarë janë në mëdyshje zgjedhjeje kur vjen puna për të luajtur me...

Gruaja tregon trupin e saj

E fiksuar pas Mourinho-s, 38 tatuazhe për trajnerin

Shumë tifozë bëjnë tatuazhe nga më të ndryshmet, që lidhen me idhujt e tyre, por...

Ish-futbollisti i Austrisë

Akuzoi Takajn për trukim, sot burgoset për drogë

Nga një akuzues, në i dënuar. Kjo i ka ndodhur ish-futbollistit të Austrisë, Sanel Kuljic,...

UEFA tregon vazot e Ligës së Kombeve

Shqipëria dhe Kosova mund të jenë në një grup

Pasi Kombëtarja U-21 qëlloi në një grup me Kosovën U-21, kjo mund të ndodhë edhe...

Ibrahimovic për Materazzin

“Prita 4 vjet, pastaj e dërgova në spital”

Serie A e ka humbur shkëlqimin që kishte në vitet 90’ e 2000’, ku yjet...

Mbrojtësi i Kombëtares

Kumbulla vlen 20 mln euro, por ka pagën më të ulët

Është nga më të kërkuarit në merkato dhe vlerësohet 15 deri në 20 milionë euro....

Mesfushori i Kombëtares

Memushaj nuk tërhiqet, tregon dy objektivat

Ledian Memushaj të shtunën mbush 33 vjeç dhe si një profesionist e kupton që karrierës...

Gola dhe asiste

Sulmuesi shqiptar zgjidhet lojtari i javës në Kroaci

Ishte një javë shumë e suksesshme për futbollistët shqiptarë që luajnë në Kroaci, më saktë...

REKLAMA