MENU
klinika
Vendimet e Asamblesë

Volejbolli shqiptar, Qeverisë: Presim deri më 23 qershor!

Grumbullohet nga Sarri

Shqiptari në stol, gati sonte për Juven ndaj Milanit

Do të ketë edhe pak “Shqipëri” sonte në ndeshjen Juventus-Milan, e vlefshme për gjysmëfinalen e...

Starton më 19 korrik

Rossi, i entuziazmuar kur pa kalendarin e Moto GP

Hartimi i kalendarit për këtë sezon ka gëzuar tej mase tifozët e Moto GP. Duke...

Vetëm Anglia merkato deri në tetor

FIFA hap dritën jeshile për merkaton 6-javore

Pas shumë takimesh më në fund FIFA ka ndezur dritën e saj jeshile: merkato e...

UEFA jep vendimin më 17 qershor

Champions League, finalja më 23 gusht në Lisbonë?

Finalja e Ligës së Kampionëve për sezonin 2019-2020 do të luhet në Lisbonë më 23...

Kundër veteranit të MMA

Mike Tyson refuzon 15 milionë euro për një duel

Prej më shumë se një muaji Mike Tyson po stërvitet fort për të bërë një...

Ronaldo kërkon një “rekord”

Rinis futbolli italian, sot Juventus-Milan

Nga Juventus, te Juventus, futbolli italian rifillon në të njëjtin stadium ku u ndërpre. Sot...

Vetëm në Europë do garohet?

Formula 1 anulon përfundimisht 3 gara

Shpresat ishin të mëdha, por gjithçka mori fund shumë shpejt. Çmimet e Mëdha të Japonisë,...

Rinis La Liga, java 28

Sevilla triumfon në derbi, “blindon” vendin e tretë

Rifillon në Europë një tjetër ligë e madhe, duke bërë që futbolli të rikthehet në...

Mirëpritet sulmuesi shqiptar

Tifozët e Hibernian: Kamberi, vlerë e shtuar

“Një ëndërr të luaj për Rangers.” Një fjali e tillë e thënë nga Florian Kamberi...

Ikona e Bayern Munchen dhe Gjermanisë

Rummenigge, legjendë si futbollist dhe si drejtues

Ai është legjendë e Bayern Munchen dhe e futbollit gjerman, një nga ikonat e futbollit...

Kupa e Shqipërisë

Tirana përmbys me “manita”, Kukësi ia del në limit

Kanë përfunduar ndeshjet e para çerekfinale të Kupës së Shqipërisë, ku vetëm një skuadër ka...

REKLAMA