MENU
klinika
La Liga, Java 29

Atletico Madrid triumfon me “manita” në Osasuna

Hysaj fiton trofeun e parë

Vendoset me penallti, Napoli merr Kupën e Italisë

Napoli ka mposhtur Juventus-in dhe ka tuar Kupën e Italisë në finalen e luajtur mbrëmjen...

Premier League, Java 28

City nuk fal në ristart, shtyn festën e Liverpool

Ka rifilluar edhe Premier League. Manchester City ka fituar në shtëpi 3-0 ndaj Arsenalit, duke...

Bundesliga, java 32

Bie Dortmund, ngec Leipzig, Leverkusen i katërti

Borussia Dortmund ka humbur në ndeshjen në shtëpi ndaj Mainz me rezultatin 0-2, por pa...

Më 4 korrik

Finalja e Kupës së Gjermanisë me tifozë?

Pas Spanjës dhe Italisë, që po mendojnë rikthmin e tifozëve në muajin korrik, edhe Gjermania...

Vendimet e Komisionit të Disiplinës

E rrallë, nuk ka dënime në Superiore dhe në të Parën

Si rrallëherë, nuk ka asnjë dënim nga Komisioni i Disiplinës në FSHF që përfshin Kategorinë...

UEFA fikson datat

Kombëtaret, ja kur luan Shqipëria dhe Kosova

UEFA ka vendosur sot në mbledhjen e Komitetit Ekzekutiv se faza play-off për Europianin 2020...

Finalja më 23 gusht

Vendimet zyrtare për Champions dhe Europa League

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s votoi në favor të propozimit për zhvillimin e fazës së çerekfinaleve...

Nëse ngjitet në podium

Gjesti që do të bëjë Hamilton në garën e parë

Formula 1 do të nisë sezonin më 5 korrik në Austri. Por edhe pse duhen...

Finalja Napoli-Juve, 21:00

Një shqiptar fiton sonte Kupën e Italisë

Futbolli italian kulon sonte në mbrëmje me finalen e Kupës së Italisë, Napoli-Juventus, që do...

Tenistët mund të marrin shtëpi me qira

Fiksohen datat e US Open, hiqen ndeshjet dyshe

Tashmë është zyrtare: Grand slam i US Open do të luhet sipas parashikimit, më datat...

La Liga, Java 29

Barcelona bën detyrën, Messi -1 larg 700 golave

Barcelona bën detyrën në shtëpi ndaj Leganes, duke mposhtur këtë të fundit 2-0. Një sukses...

REKLAMA