MENU
klinika
Policia nis hetimet

Aksident në Elbasan, këmbësorja plagoset rëndë

Zgjedhjet

Gjykata konfirmon Kastriot Gurrën kryetar të Bashkisë Librazhd

Gjykata ka konfirmuar në detyrë kryetarin e zgjedhur të Bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Gurra...

Konfirmohet mandati i Llatjas

Zgjedhjet ia vlejtën, Gjykata ‘miraton’ 30 qershorin!

Gledjan Llatja, të cilit PS i besoi Bashkinë e Elbasanit në 30 qershor, është zyrtarisht...

Fotot nga vendngjarja

Aksidentohet në Librazhd makina e ambasadës ruse

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident...

Detajet

E qëllimshme? Shkrumbohet makina e qytetarit

Digjet gjatë natës një makinë tip “Passat” në qytetin e Elbasanit. Sipas burimeve nga Policia,...

Çfarë iu gjet në lokal?

Shfrytëzonte vajza për prostitucion, arrestohet 43-vjeçari

Një pronar lokali në Belsh ka rënë në prangat e policisë, pasi është zbuluar se...

Detajet

Peqin, 50-vjeçarja gjendet e vdekur mbi shinat e trenit

Një 50-vjeçare është gjetur e vdekur mbi shinat e trenit në hekurudhën Peqin- Elbasan. Sipas...

Mbledhja

KQZ miraton rezultatet për bashkinë e Elbasanit dhe Lushnjës

Gledjan Llatja në Elbasan dhe Fatos Tushe në Lushnje janë dy kandidatët e parë të...

Bashkia e vetme që humbi PS

Përfundon numërimi i votave në gjithë vendin

Pas përfundimit të numërimit të votave në të gjithë vendin, 60 bashki nga 61 të...

Tabelat

Mbyllet numërimi i votave në 23 bashki, ja fituesit

Në 23 bashki të vendit është mbyllur numërimi dhe kanë dalë fituesit. Rezultatet pas përfundimit...

Viktima sapo kishte dalë nga...

Tronditet Elbasani/ Atentat me armë, vdes 24-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin në orët e vona mbrëmë. Një 24-vjeçar ka...

Lista

61 Bashki, kandidatët në garë

Qytetarët shqiptarë sot u janë drejtuar kutive të votimit në kuadër të zgjedhje lokale. Me...