MENU
klinika
Infektohen 2 efektivë dhe një mësues

Covid shpërthen në shkolla dhe polici

Mes tyre një drejtoreshë shkolle

Raste të reja me COVID-19 në Elbasan

Në Elbasan raportohet se janë 8 raste të reja me koronavirus. Burimet bëjnë të ditur...

Pas infektimit të 4 punonjësve

Mbyllet përkohësisht Gjykata e Elbasanit

Ashtu siç u paralajmërua një ditë më parë, sot Gjykata e Elbasanit është mbyllur, pasi...

INSTAT publikon shifrat

Në Elbasan pihet më shumë alkool dhe duhan

Elbasani është një nga qarqet më të varfëra në Shqipëri, por kampion kur vjen puna...

FSHZH shpall tenderin/ Fondi 136 milionë lekë

‘Skënderbej’ i Elbasanit në rikonstruksion

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka shpallur tenderin me fond 136.6 lekë për rikonstruksionin e rrugës...

Drejtori i impiantit të mbetjeve në Elbasan iu përgjigjet akuzave

“Mund ta faktojmë që këtu digjen vetëm mbetjet e qarkut!”

Drejtuesi i impiantit të trajtimit të mbetjeve në qytetin e Elbasanit, Enea Murataj, tha se...

Aksident në Peqin

“BMW” përplas për vdekje një 64-vjeçare

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Përparim. Sipas...

Çfarë do të bëhet me procesin mësimor?

Elbasan/ 8 nxënës shfaqin simptoma të COVID-19

Në Elbasan, tetë nxënës në gjimnazin “Kostandin Kristoforidhi” kanë shfaqur shenja të koronavirusit. Sakaq, disa...

Mes tyre edhe dy mësues/ Emrat

Konfirmohen 13 raste të reja me Covid në Elbasan

Konfirmohen 13 raste të reja me koronavirus në Elbasan. Mes të infektuarve janë edhe dy...

Karantinohet stafi

Infektohet me COVID-19 përgjegjësi i pyjeve në Elbasan

Përgjegjësi i pyjeve në Bashkinë e Elbasanit është konfirmuar me koronavirus. Një pjesë e stafit...

Renditja

Zbuloni qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse të Shqipërisë

Shpenzimet për pije alkoolike dhe duhan të familjeve shqiptare kanë ardhur në rënie të lehtë...

Po kalonte rrugën

Makina përplas për vdekje këmbësoren në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit, me pasojë vdekjen...