MENU
klinika
Masa për tre autorët

Vranë kreun e njësisë administrative, Gjykata vendosi

Mbështetësit e opozitës i kërkojnë largimin

Takimi elektoral/ Rama pritet me protesta në Patos!

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në Bashkinë Patos ku do të zhvillojë sot...

Njoftimi

Përplasi për vdekje këmbësoren, në pranga shoferi

Drejtuesi i makinës që përplasi për vdekje një këmbësore në aksion rrugor Fier-Ballsh është arrestuar...

Hyri për të shuar sherrin

Vrasja e administratorit në Vlorë, arrestohen autorët

Është zbardhur ngjarja e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i njësisë Kotë,...

Detajet

Tronditet Vlora/ Plumb në gjoks kreu i njësisë administrative

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur...

Tërmeti rrënoi Korçën

Elbasani dhe Fieri akordojnë fond për dëmet

Nismës së Qeverisë për të akorduar një fond prej 7 milionë lekësh ndaj familjeve të...

Anëtar i sazeve të 'Usta Laverit'

Ndahet nga jeta këngëtari i muzikës përmetare

Këngëtari i muzikës popullore përmetare, njëherazi anëtar i sazeve të usta laverit, Jarek Muço është...

Operacioni antidrogë/ Detajet

“Bistrica 2019”, shkon në 14 numri i të arrestuarve

Ka shkuar në 14 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit antidrogë të koduar...

Lidhja me grupin e Aldo Bares

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Lushnjë

Mbrëmjen e djeshme një shpërthim tritoli ka alarmuar qytetin e Lushnjes. Shpërthimi ka ndodhur në...

Njoftim i policisë

E rëndë në Fier, gjendet një grua e mbytur në det

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Ndërnënas në Fier. Disa peshkatarë të zonës...

Detajet

Fier, 45-vjeçari humb jetën brenda kabinës elektrike

Një 45-vjeçar është gjetur i vdekur në një kabinë elektrike në lagjen “Kryengritja e Fierit”....

"Sajuan ngjarjen për..."

Sajuan atentatin në Vlorë, policia arreston dy shokët

Rreth një muaj më parë një atentat ndodhi në Vlorë. Bëhet fjalë për atentatin e...