MENU
klinika
"Figurojmë si përfitues, por..."

Punonjësit e një fasonerie në Berat protestë para Tatimeve

Rama takim me fermerët në Lushnje

“Kemi rilindur bujqësinë, janë ngritur ferma moderne…”

Kryeministri Edi Rama, së bashku me ambasadorin e BE Luigi Soreca kanë zhvilluar vizitë në...

"Duam pagën e luftës"

Vlorë/ Tre muaj pa punë, 50 punonjës në protestë

Pesëdhjetë punonjës të transportit publik në Vlorë kanë dalë sot në protestë. Ata kanë protestuar...

Një i vdekur

Po dërgonte një pacient në Tiranë, ambulanca përplaset me ‘Benzin’

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në afërsi të fshatit Krutje, në...

E rëndë në Urë-Vajgurore

Vetëvaret në ahurin e bagëtive nëna e 3 fëmijëve

Një 51-vjeçare nga fshati Skrevan në Urë-Vajgurore është vetëvarur pranë ahurit të bagëtive, pas banesës...

10 të arrestuar, 2 në procedim penal

Policia super aksion në Tiranë dhe Vlorë

10 persona janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale gjatë një aksioni të...

Ndërron jetë në spital

I burgosuri var veten me çarçaf në burgun e Fierit

Një 51 vjeçar ka varur veten me çarçaf në burgun e Fierit. Mësohet se 51...

Ja çfarë kërkojnë!

Çfarë po ndodh në Berat? Biznesmenët dalin në protestë

Ndërkohë që sot festohet dita e Fiter Bajramit, pronarët e lokaleve në Berat kanë dalë...

Nga Kavaja, Fieri e Berati respektojnë protokollin

Besimtarët myslimanë festojnë sot Fiter Bajramin, falen në xhami

Pas 30 ditësh agjërimi besimtarët myslimanë në mbarë vendin festojnë sot Fiter Bajramin, festën që...

Kallashnikovët ishin në makinë

Vritet 25-vjeçari në Vlorë, autorët i vënë flakën mjetit

Një krim i rëndë ka tronditur Vlorën, ku një i ri ka mbetur i vrarë....

Pronarët: Nuk jemi në dijeni të kufizimit

Thyhet urdhri në Berat/ Të gjitha bizneset hapur

Fundjava në Berat, të gjitha baret, restorantet, parukeritë e çdo biznes tjetër është i hapur,...

Vdekja e fëmijës në Berat

Arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit

Drejtori i shërbimeve në bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë...