MENU
klinika
Festa e luleshtrydhes

Fermerët ankohen për çmimet dhe mungesën e investimeve

30 kg eksploziv

IKMT hedh në erë pallatin 5-katësh

Me anë të një shpërthimi të kontrolluar, një pallat 5 katësh do të hidhet në...

U zhdukën në Llogara

Policia shpëton dy turistët belgë

Gjenden dy turistët belgë që humbën mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ata u lokalizuan fillimisht...

Kalon "sitën" e Vetting-ut

KPK konfirmon në detyrë kryegjyqtaren e Lushnjes

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë kryetaren e Gjykatës së rrethit Gjyqësor...

FOTO

Ndotja dhe Erozioni/ Mbillen pemë buzë Osumit dhe në Lezhë

Bashkitë e Lezhës dhe Beratit kanë ndërmarrë aksione mbjellje në disa zona të rrezikuara nga...

Pas 20 vitesh

Berat/ Hasan Ahmetaj rikthehet drejtor policie

Hasan Ahmetaj është rikthyer në postin e drejtorit të policisë pas gati 20 vitesh Ahmetaj...

Investimi

Unaza e Myzeqesë/ Rruga që do shpëtojë fermerët

Banorët e fshatrave të njësive administrative Fier-Shegan, Bubullimë e Krutje, në Lushnjë, kanë vuajtur mungesën...

Fier

Shiu i prillit “bekon” fermerët, nisin mbjelljet e pranverës

Pas thatësirës së tejzgjatur shiu i prillit erdhi si një bekim për fermerët. Këta të...

Masakra e Selenicës

Nis seanca gjyqësore për Ritvan Zykajn

Në gjykatën e Vlorës ka nisur sot seanca gjyqësore për autorin e masakrës së Selenicës....

Detajet

Fier/ Shokohen qytetarët, gjendet një i vdekur në rrugë

Një trup i pajetë në mes të rrugës ka alarmuar qytetarët në Fier. Personi i...

Protesta

Mbështetësit e opozitës drejt Tiranës

Opozita do të rikthehet sërish sot në protestë për largimin e Ramës, por ndryshe nga...

Detajet

E rëndë/ Dallgët nxjerrin një trup të pajetë në bregun e Vlorës

Në mesditën e kësaj të premteje është gjetur një trup i pajetë në qytetin e...