MENU
klinika
Grumbullime masive në treg

Qytetarët e Fierit neglizhojnë masat

Kryetari i bashkisë i pret në zyrë

Tregtarët e tregut industrial në Berat në protestë

Pas disa rretheve të tjera edhe tregtarët e tregut industrial në Berat janë ngritur në...

Humb jetën 29-vjeçari

Aksident në dalje të autostradës Lushnje-Fier

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm 1...

I shoqi ndërroi jetë 15 ditë para nga koronavirusi

E moshuara nga Fieri shërohet nga COVID-i, vdes nga zemra!

Një 87-vjeçare mundi të shërohej nga koronavirusi, por humbi jetën mesditën e sotme në spitalin...

Merren masat e nevojshme

Dezinfektim para se të futesh në tregun e Vlorës

Pas apelit të qytetarëve dhe tregtarëve edhe në tregun e Vlorës janë marrë masat e...

Fqinjët: S’mundëm t’i hidhnim një grusht dhé

Vdiq në karantinë, 60-vjeçari përcillet në banesën e fundit

Një 60-vjeçar nga fshati Dyshnik i Beratit, gjeti vdekjen në orët e para të së...

"S’kemi marrë pagën e luftës"

Punonjësit e një fasonerie në Fier në protestë

Rreth 30 punonjës të një fasonerie në Fier kanë dalë në protestë, pasi kanë mbetur...

Si e shijuan lirinë e kufizuar

Brigjet e lumit Osum, gumëzhuan sot

Temperaturat e larta dhe rrezet e diellit kanë qenë favorizuese ditën e sotme për nënat...

Dhunuan një person në qendër të qytetit

Arrestohet polici së bashku me mikun e tij në Fier

Arrestohet 1 punonjës policie dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person...

"Ndryshon rrënjësisht komunikimin"

Segmenti Fier-Levan/ Subashi: Nyje e rëndësishme rrugore

Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi publikoi sot pamje të segmentit rrugor që lidh...

"Duhet të ishim futur në zonat e gjelbërta"

Pensionistët e Beratit shijuan liridaljen por ‘kritikuan’ qeverinë

Pas urdhėrit të dhënë mbrëmë nga kryeministri,sot moshat e treta kanë shijuar për herë të...

Shfrytëzojnë kohën me diell për shëtitje

Vlora “pushtohet” nga të moshuarit

Ditën e sotme ashtu si në shumë qytete të vendit, qyteti i Vlorës është “pushtuar”...