MENU
klinika
Pa energji disa zona

Shtrëngata dhe erëra të forta, moti i keq paralizon Vlorën

Si i shpëtoi atentatit?

Vlorë/ 33-vjeçari qëllohet me breshëri plumbash

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Novoselë të Vlorës. Nga Policia mësohet se...

Moti i keq në Vlorë

Stuhi e dallgë të mëdha, trageti përplaset me kalatën e portit

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi është përplasur sot me kalatën e portit. Mësohet se në momentin...

"Mega-Operacioni"

Sarandë-Vlorë/ Shkatërrohen grupet e trafikut të drogës

Policia e Shtetit informon se ka goditur dy grupe të trafikut të drogës në Sarandë...

Hetimet

Atentati në Vlorë, shoqërohen 20 persona

Policia e Vlorës ka shoqëruar 20 persona në lidhje me atentatin ndaj Inez Hajrullah, mesditen...

Dyshimet e para

Atentati në Vlorë/ U qëllua me breshëri, por plumbi…

Të shtëna me armë kanë tronditur Vlorën mëngjesin e sotëm. Në zonën e Lungomares janë...

Shkeljet

AKU aksione në terren, mbyllen 5 subjekte “fast-food-i” në Fier

Agjencia Kombëtare e Ushqimit pas një aksioni të ndërmarrë ditën e sotme ka mbyllur pesë...

Java europiane

Ekspozita në Fier, vepra të akuarelit nga artistët europianë

Në kuadër të javës europiane 28 artistë nga e gjithë Europa janë bërë bashkë dhe...

Arrestohet shoferi

E rëndë në Berat, makina përplas për vdekje 3-vjeçarin

Një aksident i rëndë është shënuar në Berat, ku një makinë ka përplasur për vdekje...

Rrezikshmëria

Gjurmët e Luftës së II-të Botërore, gjendet një predhë në Vlorë

Një predhë është gjetur ditën e sotme në fshatin Panaja të Vlorës. Predha e gjendur...

Detajet

Patos/ Biznesmenit i grabisin makinat dhe mijëra euro

Një subjekt privat ka rënë pre e grabitjes këtë të dielë në qytetin e Patosit....

Moti i keq

Reshjet e dendura/ Vlora nën ‘pushtetin’ e ujit

Qyteti i Vlorës është përmbytur nga reshjet e shiut që kanë rënë gjatë mëngjesit të...