MENU
klinika
Deri kur?

Greqia paralajmëron zgjatje të masave kufizuese

E rëndë në Greqi

32-vjeçari shqiptar i jep fund jetës se e la e dashura

Një 32-vjeçar shqiptar në Greqi është gjetur i varur në një pemë ditën e djeshme....

“Betejë komplimentesh”

Mediat greke komentojnë vizitën e Presidentit turk në Shqipëri

Presidenti Turk, Rexhep Tajip Erdogan, ka vizituar këtë të hënë Shqipërinë. Në agjendën e kësaj...

Tërmet i fortë në Greqi, ku ishte epiqendra

Greqia ditët e fundit është goditur nga një sërë lëkundjesh tërmeti. Këtë mesditë një tërmet...

Lëkundjet ndihen deri në Korçë

Greqia nuk gjen qetësi nga tërmeti

Një tjetër tërmet është regjistruar pasditen e sotme në Florina të Greqisë. Lëkundjet janë ndjerë...

Kushtet për hyrjen

Greqia shtyn masat anti-Covid deri më 24 janar

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se shteti grek ka shtyrë masat aktuale...

Çfarë ndodh me Shqipërinë??

Greqia gati të aprovojë dozën e katërt të vaksinës anti-covid

Greqia mund të aprovojë ditën e sotme dozën e katërt të vaksinës anti-covid. Mediat në...

Greqi/ Ja sa është vlefshmëria!

Shtyhet afati i lejeqendrimeve për emigrantët

Ministria e Emigracionit në Greqi ka shtyrë deri më 22 mars të vitit 2022 vlefshmërinë...

25 persona të prekur

Zbulohet një varianti i ri i COVID në Qipro

Një variant i ri i COVID është zbuluar në Qipro sipas asaj që ka deklaruar...

Paralajmëron ministri i Shëndetësisë: Këtë javë…

Greqia e mbërthyer nga ‘ethet’ e Omicron

E “mbërthyer nga ethet” që ka shkaktuar vala e re e infektimeve me Omicron, Greqia...

Shifrat e djeshme dhe të sotme, si kurrë më parë

Greqia përgatitet për “tërmet” rastesh me Covid-19 për të tretën ditë

Greqia është duke kaluar një situatë shumë të rëndë sa i përket numrit të rasteve...