MENU
klinika
Ja sa persona rezultuan pozitivë

Ndërron jetë shqiptari i infektuar me COVID-19 në Greqi

"Kush kthehet në Shqipëri para 4 gushtit..."

Greqia del me njoftimin e ri për punëtorët sezonalë

Qeveria greke ka rishqyrtuar masat për pandeminë, midis të cilave edhe ato që kanë të...

Zbulohet edhe një video...

Krim apo vetëvrasje? Nis zbërthimi i celularit të 16-vjeçares shqiptare

Autoritetet greke po përpiqen të hedhin dritë mbi shkaqet e vdekjes misterioze të 16-vjeçares shqiptare...

Diell, det, siguri

Si po përpiqet Greqia të joshë pensionistët e Evropës?

Shumica e vendeve dëshirojnë të tërheqin të rinjtë dhe të gatshmit – sipërmarrës me ide,...

Shpërthen në lot nëna e 16-vjeçares shqiptare

“Vajzën time e kanë vrarë! Telefonata e fundit…”

Ka shumë pikëpyetje në lidhje me çështjen triller të vdekjes së 16 vjeçares shqiptare Maria...

Publikohet raporti i mjekësisë ligjore

Pse vdiq 16-vjeçarja shqiptare në Greqi?

Shkak për vdekjen e 16-vjeçares shqiptare, Maria Hyseni në Trikala, sipas raportit mjekoligjor është “lëndime...

Foto/ Krim apo vetëvrasje?

Vdekja e 16-vjeçares, dëshmia e motrës zbulon të vërtetën

Policia greke është duke mbledhur informacione nga çdo burim që mund të ndihmojë në sqarimin...

Trupi iu gjet në oborrin e një kishe

Masakrohet barbarisht 16-vjeçarja shqiptare në Greqi

Një ngjarje e rënë ka tronditur këtë të mërkurë qytetin e Trikalas në Greqi, ku...

Kryediplomati grek: Të reagojë edhe OKB

“Çështja e ‘Shën Sofisë’ është botërore”

Të hënën çështja e Turqisë do të diskutohet në Bruksel, tha Ministri i Punëve të...

Vendimi i papritur

Makinat me targa shqiptare s’lejohen të kalojnë kufirin

Shtetasit shqiptarë që kanë pasaporta dhe karta identiteti greke, por që kanë mjetet e tyre...

Gaz lotsjellës ndaj demostruesve, disa të plagosur rëndë

Shpërthejnë tensionet në Greqi, kundërshtohet ligji i protestave

Sindikatat dhe qytetarë të thjeshtë kanë demonstruar në Greqi kundër një ligji tashmë të miratuar...

Shteti helen mbylli kufirin me Serbinë

Daçiç: Vendim i pakëndshëm, humbje për Greqinë

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiç ka reaguar në lidhje me vendimin e Greqisë për...