MENU
klinika
Detajet

Protesta e studentëve në Korçë ‘ngrin’, ndahen në Elbasan

detajet

Pas Tiranës, protesta dhe në universitetet e rretheve

Ndërkohë që studentët e Universiteteve publike në Tiranë kanë rinisur sot protestat, të njëjtën gjë...

Moti

Dëborë dhe ngrica/ Situata e plotë nga veriu në jug

Pas reshjeve të dendura të dëborës dhe ngricave dita e sotme ka nisur me një...

Detajet

Korçë/ -13 gradë, vështirësi në qarkullim

Ulja e ndjeshme e temperaturave, të cilat në zonat malore kanë arritur deri në –...

Detajet

Korçë/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se…

Trupi i një personi të pajetë është gjendur në rrugën e fshatit Ravonik të Korçës....

Në breg të liqenit

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit të humbur prej 5 ditësh

Dallgët e forta të liqenit të Pogradecit kanë nxjerrë në breg trupin e peshkatarit Gëzim...

Nesër rinisin kërkimet

Pogradec/ Ndërpriten kërkimet për peshkatarin

Polumbarët kanë ndërprerë kërkimet për gjetjen e trupit të peshkatarit të mbytur prej 3 ditesh...

Detajet

Ndërpriten kërkimet për peshkatarin në Pogradec

Ndërpritet përkohësisht operacioni për kërkimet dhe nxjerrjen e trupit të peshkatarit të mbytur dje në...

Detajet

Dy persona mbyten në rezervuarin e Bradomirës

Sot në Pogradec dy persona kanë humbur jetën pasi janë mbytur në rezervuarin e fshatit...

Furnizimi me energji elektrike

Korçë/ OSHEE instalon nënstacionin lëvizës

Në kuadër të rritjes së sigurisë së furnizimit me energji elektrike, Operatori i Shpërndarjes se...

Moti i keq

Rifillojnë kufizimet e energjisë elektrike në Korçë

Rifillojnë kufizimet e ndërprerjes së energjisë elektrike në Korçë. Mësohet se që prej orës 05:00,...

Miratohet buxheti i bashkisë

LSI ‘koalicion’ me PS, bashkojnë votat

Me replika të forta e deri në tensione në qendër, PS dhe LSI janë në...