MENU
klinika
Policia malazeze rrëzon dyshimet

“Nuk ka të dhëna se Dritan Abazoviç po shantazhohet!”

Ja oraret kur mund të kalojnë qytetarët shqiptarë

Covid-19/ Mbyllen pikat kufitare me Malin e Zi

Pika Kufitare e Hanit të Hotit dhe Muraqnit do të mbyllen plotësisht duke filluar nga...

Njoftimi i Drejtorisë së Kufirit dhe MIgracionit

COVID-19/ Drejt Malit të Zi mund të lëvizin vetëm ata që…

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Shkodër ka  njoftuar se qytetarët që duan të lëvizin...

Policia nis hetimet

Kërcënohet me jetë Dritan Abazoviç

Policia ka nisur hetimet ndaj një shtetasi malazez, me inicialet R.S. pasi dyshohet se ai...

Qeveria e Malit të Zi

Partitë e pakicave në bisedime, koalicioni shqiptar kundër

Partitë e pakicave janë të ndara rreth pjesëmarrjes së tyre në qeverinë e ardhshme të...

Takim ndërkufitar trepalësh në Korçë

Shqipëria e Mali i Zi rifillojnë patrullimet e përbashkëta

Përfaqësues të policisë kufitare të Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi kanë zhvilluar...

Trajtimi i krimit ndërkufitar

Frontex nis misionin në kufirin detar të Malit të Zi

Agjencia kufitare e Bashkimit Europian, Frontex, nisi sot një operacion në Malin e Zi, që...

Mal të Zi/ Ndërkombëtarët zmbrapsin serbët

Abazoviç merr Ministrinë e Brendshme dhe Shërbimin Sekret

Qeveria e re e Malit të Zi, e cila konfigurohet zyrtarisht ditën e diel, ka...

Mali i Zi

Cilin ka ngarkuar Gjukanoviç për formimin e qeverisë?

Pas fitores së Frontit Demokratik në zgjedhjet parlamentare në gusht, Gjukanoviç ngarkon liderin e opozitës...

"Pakti i djallit me stabilokratët"

DW/ Mali i Zi: Berlini mirëpret autokratin Milo Gjukanoviç

Presidenti i Malit të Zi viziton kryeqytetin gjerman. Ai do të pritet aty edhe nga...

"Po na ndalon të marrim dikasteret e sigurisë!"

Aleati i Putinit në Mal të Zi sulmon Dritan Abazoviçin

Po vijon e ashpër beteja në Podgoricë që serbët të marrin drejtimin e institucioneve të...