MENU
klinika
"'Vllau' nuk falenderohet!"

‘Me Berishën ishim gati të vriteshim’, Majko thirrje të fortë nga Prishtina

Nga Prof. DR. Fadil Maloku

Mos qofsha në lëkurën e Isa Mustafës!

1. Pozicionimi i ngurtë i LDK-s, ku qëndrimet dhe veprimet e saj publike është duke...

“I provuam te gjitha, pa pishman!”

Vajza e Xhodës rrëqeth me postimin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Një insuficience e rëndë pulmonare, të cilës nuk mundi t’i mbijetojë dot, është kjo sëmundja...

7 në burg dhe...

Arrestimet për tërmetin, gjykata shpall masat e sigurisë

Gjykata e Tiranës ka shpallur sot masat e sigurisë për 30 të akuzuarit e dosjes...

“Kisha 30-vjetorin po nuk e festova”

Meta flet për eksodin nga Kosova: Të vazhdojmë të jemi pranë njeri-tjetrit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka marrë pjesë duke përshëndetur me një fjalim Akademinë Solemne...

500 raste vdekjesh të parakohshme

Ndotja e ajrit ua vështirëson jetën qytetarëve në Ballkan

Në qytetet e mëdha në vendet e Ballkanit si dhe në Itali qytetarët përballen me...

“Faleminderit Shqipëri”

Presidenti Meta në Prishtinë, merr pjesë në Akademinë Solemne

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të marrë pjesë dhe do të përshëndesë Akademinë Solemne...

Ja cilat do të jenë surprizat për ditën e sotme...

Moti për ditën e shtunë, 18 Janar 2020

Masat ajrore të paqëndrueshme kanë ndikuar në vendin tonë mot me kthjellime dhe vranësira. Do...

"Madhësia e banesave të reja në varësi të numrit të familjarëve"

Rindërtimi pas tërmetit, zbardhet vendimi i qeverisë

Të gjithë ata qytetarë që kanë humbur shtëpitë e tyre nga tërmeti i 26 Nëntorit...

ISHP u bënë apel qytetarëve

‘Gripi shkaktohet nga viruse dhe jo nga bakteret’

Instituti i Shëndetit Publik ka reaguar lidhur me situatën gripale duke i bërë thirrje qytetarëve...

“Humbën 64 mln euro më 2019!"

OSHEE i përgjigjet PD-së: Ishte vit thatësire, po paguajmë borxhet dhe…

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ky...

Çdo vendos gjykata?

Tërmeti/ Nesër në orën 10 jepet masa për 31 të ndaluarit

Nesër në orën 10.00 Gjykata e Tiranës do të japë masat e sigurisë për 31...