MENU
klinika
"Marca" e bën të sigurt

Hazard tek Real Madrid, së shpejti zyrtarizimi

Europa League

Napoli dorëzohet ndaj Arsenalit, fiton Chelsea

Chelsea është kualifikuar në raundin tjetër të Europa League pas një ndeshjeje plot ritëm dhe...

Refuzon kërkesën e klubit

Tirana pa tifozë/ Apeli lë në fuqi dënimin

Komisioni i Apelit hodhi poshtë kërkesën e Tiranës që apeloi vendimin e Disiplinës për të reduktuar...

Ish-mbrojtësi legjendar

Materazzi vizitë në Tiranë/ Interistët i bëjnë surprizën e bukur

Ish-mbrojtësi legjendar i Interit, Marco Materazzi ndodhet në Tiranë ku do të marrë pjesë në...

Emrat e mundshëm

Dështimi në Champions/ Juve revolucion ‘nga themelet’

Të sapoeleminuar nga Champions League, jashtë garës për Kupën e Italisë dhe me titullin e...

Në rol drejtues

Ish-bomberi kuqezi rikthehet në Kombëtare

Pasi u ul zyrtarish në stolin e Kombëtares, Edoardo Reja po mendon edhe për stafin...

Dështimet në Europë

Pa Messin, s’ka festë/ Dështimet e Guardiolës në Champions

Që nga fitimi i Championsit në 2011, skuadrat e trajnerit spanjoll kanë dështuar të përmbushin...

Liverpool 'fshin' Porton

Champions/ Tottenham kualifikohet çmendurisht

Manchester City-Tottenham ishte kryendeshja e mbrëmjes në Uefa Champions League, ku ‘Spurs’ arritën të kualifikohen...

Shkëlqen portieri shqiptar

Strakosha ‘sinjal’ Reja-s/ Pret penallti ndaj Udineses

Thomas Strakosha vazhdon të shkëlqejë në Serie A. Portieri shqiptar, i dha një shtysë të...

Talenti i Ajax

Barcelona ‘e dashuruar’ pas holandezëve, siguron edhe de Ligt

Zyrtarizimi i Frenkie de Jong tek Barcelona bëri shumë bujë gjatë merkatos, sidomos pas paraqitjeve...

Trajneri zbulon "Shqipërinë e re"

Reja: Nuk dua të ndryshoj shumë nga De Biasi

Edy Reja në prezantimin e tij në kombëtaren, theksoi se do të punojë fort dhe...

Prezantohet tekniku italian

Zyrtare: Edy Reja ‘merr timonin’ e Kombëtares

Edy Reja është zyrtarisht trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare. Në konferencën për shtyp të...