MENU
klinika
E konfirmon UEFA

Shtyhet inagurimi i “Arenës Kombëtare”

Triumfon ndaj Tottenham

Ajax vijon të mrekullojë në Champions

Ajaxi i Amsterdamit vijon të shkruajë historinë në Champions League. Ekipi i Ten Hag mori...

Publikohen fotot

Ja si duken fanellat e Interit për sezonin e ri

Kanë ardhur konfirmimet zyrtare për fanellën e re të Interit për sezonin e ardhshëm. “Footyheadlines”...

Foto

Ronaldo nuk ndalet as jashtë fushës/ Blen ‘bishën’ e radhës!

Cristiano Ronaldo nuk njeh limite në fushën e blertë, ku pavarësisht moshës performanca e tij...

Video

Video/ Arbitri ndalon lojën për të shkuar në tualet

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë një ndeshjeje në kampionatin portugez. Në sfidën e...

Mbrojtësi i Liverpool

Sot më i miri në botë, por dikur Van Dijk ishte afër vdekjes!

Virgil Van Dijk, ka rrëmbyer vëmendjen e skuadrave më të mëdha në botë me paraqitjet...

'Grushtoi' tifozin pas ndeshjes

Dënimi që rrezikon Neymar

Neymar Junior nuk po kalon një sezon të mirë tek PSG me dëmtimet që kanë...

Barça 'kërcënon' Liverpool-in

Ja si pritet të jetë “Camp Nou”

Barcelona tani mund të fokusohet totalisht në Champions League, ku të mërkurën në mbrëmje do...

Serie A

Atalanta vijon ëndrrën, ngjitet në vendin e katërt

Atalanta është surpriza e madhe e këtij sezoni në Serie A. Zikaltërit vazhdojne me formën...

Surprizohen interistët

Zanetti dhe Spalleti ‘shqiptarizohen’ në derby

Derby mes Interit dhe Juventusit ka qenë me të vërtetë special për tifozat zikaltër të...

Reagimi

De Biasi mbron Allegrin: Mos ia mohoni meritat!

Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka përjetuar një vorbull kritikash rreth vetes. Numri një i...

Flet trajneri kuqezi

Kriza e Milanit/ Gattuso: Po turpërojmë një klub historik

Forma e dobët në ndeshjet e fundit ka shkaktuar mjaft pakënaqësira në kampin kuqezi. Milani...