MENU
klinika
Premier League

Liverpool triumf me ‘aromë titulli’, rrëzon Chelsean

Kategoria Superiore

Flamurtari shtang Kukësin, Partizani ‘përgatit shampanjën’

Flamurtari i ka dhënë një goditje të rëndë shpresave të skuadrës së Kukësit për të...

"Arena Kombëtare"

FSHF publikon ecurinë e punimeve

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, inspektoi punimet me kryeministrin Rama në përfundimin e stadiumit kombëtar,...

Vendos Kessie

Arbitrat ‘zënë mend’/ Milani ‘thyen’ Lazion

Milani ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme në mbrëmjë ndaj Lazios. Kuqezinjtë...

Bundesliga

Sancho ‘nderon’ Dortmundin, verdhezinjtë rimarrin kreun

Borussia e Dortmundit ka reaguar pas humbjes së thellë 5-0 në “Allianz Arena” ndaj Bayernit...

Tre mundësi për të imituar Under

“Edhe unë mund ta shënoja atë”/ Roma sfidon tifozin në fushë

“Edhe unë mund ta shënoja atë” Kjo është një nga frazat që çdo tifoz i...

'Furtunë' gurësh në fushë

Dhunohen gjyqtarët, ndërpritet Besa-Bylis

Ndeshja e Kategorisë së Parë, Besa-Bylis është ndërprerë pas situatës mjaft të tensionuar ku u...

Ngec "Zonja e Vjetër"

Shtyhet festa e titullit/ Spal shtang Juventusin

Teksa të gjithë prisnin që Juventus së paku të barazonte me Spal dhe të festonte...

Risi tek kuqezinjtë

Protagonist në Europë/ Nigeriani pranë Kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare duket se do të pësojë ndryshime jo vetëm në stafin drejtues ku pritet...

Video

Memushaj nuk ndalet, ‘shkund’ rrjetën me një super gol

Ledian Memushaj konfirmon edhe njëherë momentin e mirë që po kalon në skuadrën e Pescarës....

Gjermani me 'valixhe në duar'

Pogba dhe Eriksen në Madrid, Kroos kërkon ‘divorcin’ me Realin

Mesfushori gjerman Toni Kroos duket është bindur plotësisht për t’u larguar nga Reali i Madridit....

Renditja e plotë

Kryeson Dortmund, bie Reali/ Ekipet me tifozët më të zjarrtë

Futbolli pa tifozë do të dukej si sporti më i çuditshëm në botë, ku 22...