MENU
klinika
Atentati në Vlorë

Armando Sulejmanit i vihen ‘prangat’

Njoftimi

Vrasja e dyfishtë në Vlorë, reagon Policia

Policia e Vlorës ende nuk e ka zbardhur plotësisht ngjarjen në lagjen ‘Uji i Ftohtë’...

Emrat

Atentati mafioz në Vlorë, identifikohen viktimat

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në Vlorë. Mësohet se dy viktimat...

Detajet

Të shtëna me armë në Vlorë, dy të vdekur

Një ngjarje e  rëndë ka tronditur Vlorën ditën e sotme, në zonën e ‘Ujit të...

Kuçovë

Banorët e fshatit izolohen nga mungesa e urës

Banorët e fshatit Lumas në bashkinë e Kuçovës, janë të detyruar të përballen me vështirësitë...

Sloganet pikante

Mesazhet për Ramën, parrullat e protestuesve nga rrethet

Slogane pikante dhe parulla me mesazhe të forta kanë zgjedhur protestuesit e rretheve sot për...

Apeli

Protestuesit nisen nga rrethet/ Deputeti: Policia mos të provokojë

Dhjetëra autobusë dhe automjete private janë nisur nga Fieri mëngjesin e sotëm drejt kryeqytetit ku...

Detajet

Qëllohet 2 herë në gjoks/ 52-vjeçari shkon vetë në spital

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Patos të Fierit. Sipas...

Detajet

Vlorë/ Infermieri bën vetëvrasje

Një infermier nga fshati Xhyherina i Vlorës është vetëvrarë me armë zjarri. Infermieri, Q. Gocaj,...

Marinzë

Banorët jetojnë pa shpresë mes naftës dhe gazit

Nikollaq Gjata ka qenë naftëtar. Karbonin në gjak sot nuk e ka vetëm pasojë të...

Njoftimi

Fier/ Vidhet banesa, autorët marrin 7 mln lekë

Një vjedhje ka ndodhur në fshatin Ferras të Fierit. Sipas të dhënave nga policia vjedhja...

Detajet

13 vjedhje në Vlorë, në pranga 3 persona

Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e 13 vjedhjeve të ndodhura në rrjetin e ndriçimit...