MENU
klinika
Detajet

Lushnjë/ Grabitet argjendaria, maskat marrin 100 mln lekë

Kërkojnë dëmshpërblimet

Frikë nga përmbytjet, banorët e Lushnjes në protestë

Banorët e anës së Shkumbinit në Lushnje kanë dalë në protestë. Ata shprehen se i...

Vrasja e 2 motrave në Ballsh

Vëllai i viktimave: Dua kujdestarinë e fëmijëve

Pak ditë pas vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Ballsh, ku burri vrau me thikë...

Emri

Largohet drejtori i OSHEE në Fier, ja kush e zëvendëson

Drejtori i OSHEE në Fier, Armand Zhuka është larguar nga detyra. Zhuka drejtoi për afro...

Emri

Kapet i shumëkërkuari në Vlorë, i dënuar me 2 vite burg

Ishte shpallur në kërkim, por është arrestuar sot nga policia e Vlorës. 41-vjeçari, i identifikuar...

Detajet

Zjarr në grykën e një pusi nafte në Fier

Një grykë pusi nafte në Zharrëz të Fierit është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme....

Vlorë

Aplikimi për kartën e identitetit deri në konfrontim fizik

Pas njoftimit dhe thirrjes së Ministrisë së Brendshme kundrejt qytetarëve të cilëve ju ka skaduar...

Detajet

Atentati në Vlorë, 41-vjeçari niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Akoma sot nuk ka asnjë autor për atentatin e një ditë më parë në Vlorë....

Detajet

Plagosja në Vlorë/ Si u plagos 41-vjeçari, makina e djegur

Pak minuta më parë në Vlorë, ndodhi një përplasje me armë. Policia e Vlorës ka...

Vlorë

Përplasje me armë zjarri, një i plagosur

Pasditen e sotme raportohet se ka patur të shtëna armësh në rrugën “Gjergj Araniti” në...

Gjendja e saj

Rrezikonte të mbetej në malin e Thikës, shpëton alpinistja

Një apliniste 31-vjecare është plagosur në malin e Thikës në Vlorë pasi është rrëzuar nga...

I shpallur në kërkim

Kapet trafikanti i drogës në Vlorë

Policia e Vlorës ka ndaluar një 48-vjeçar të shpallur në kërkim pasi akuzohet për prodhim...