MENU
klinika
Fotot

Lista/ 16 të rrezikshmit e Beratit, mes tyre një femër

Emrat

Lista e Policisë: Ja 17 më të rrezikshmit e Fierit

Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorës, Policia e Shtetit...

Dëgjesa në Frakull

Fier/ fillon turi i dëgjesave për projektbuxhetin e 2019

Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka nisur turin e dëgjesave publike për projektbuxhetin...

Apeli ‘rrëzon’ shkallën e parë

Vlorë/Gjykata e Apelit shpall të pafajshëm Shpëtim Gjikën

Gjykata e Apelit të qarkut të Vlorës, ka shpallur të pafajshëm nga akuzat ish-kryetarin e...

Në Vlorë

Akuzat për vrasje/ 8 personat më të kërkuar

Policia e Shtetit ka publikuar listën me 8 personat në kërkim me rrezikshmëri shumë të...

Komisioni i Pavarur Kualifikimit

Vettingu/ Gjykatësja e Apelit të Vlorës përpara komisionit

Në bazë të verifikimit të nisur nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për Vettingun në...

Operacioni i policisë

Arrestohet i forti i Fierit, kapet me armë dhe drogë

Operacioni “Ndëshkimi i të fortëve” ka goditur sërish në Fier ku është sekuestruar armë, drogë...

Vrasja në Kotë

Vrasja e zyrtarit të bashkisë, autori: Jam penduar

Admir Delaj akuzohet për veprën penale “vrasje me dashje”, për vrasjen e kryetarit të Njësisë...

Në Vlorë

Vrasja në Selenicë/ Gjykata jep masën e sigurisë për autorin

Pas ngjarjes së ndodhur tre ditë më parë në Selenicë të Vlorës, ku mbeti i...

Detaje të projektit

Kuçovë/ Baza ushtarake, Rama: Investim i NATO-s

Kreu i qeverisë Edi Rama ka folur sot në Kuçovë për projektin e NATO-s për...

Detajet

Lushnjë/ Kapet një shpërndarës kokaine

Në Lushnjë policia godet sërish disa shpërndarës të lëndëve të forta narkotike, ndërsa në pranga...

Investimi 70 mln euro në Akërni

Indianët do ndërtojnë impiantin fotovoltaik

Shpallet kompania fituese për ndërtimin e impiantit fotovoltaik të Akërnisë. Kompania fituese është konsorciumit India...