MENU
klinika
Akuzon PD-ja

“Rama përjashton kompanitë e huaja për TEC-in e Vlorës”

Pse se lashë gruan të shkonte

Rrëfehet autori i krimit të dyfishtë në Ballsh!

Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes së dyfishtë në Ballsh pasditen e djeshme. Gazment Musta...

Detajet

Zbardhet sherri para vrasjes në Ballsh

“Jam unë burri i shtëpisë”. Ka qenë kjo fjalia e fundit që ka thënë 34-vjeçari...

Krim në familje

Vrau gruan dhe kunatën në prani të fëmijëve të mitur!

Një krim i dyfishtë në familje ka tronditur qytetin e Ballshit në ditën e dytë...

Tronditet Ballshi

Ngjarje e rëndë/ Burri vret me thikë gruan dhe kunatën 18 vjeçe!

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Ballshit pasditen e sotme. Ka ndodhur një...

Zjarr i madh

Digjet Radhima në ditën e parë të vitit

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në kodrën e Radhimës në Vlorë. Mësohet se...

Letra drejtuar redaksisë

Të burgosurit e Fierit: Kërkojmë amnisti të gjithë

Të dënuarit në burgun e Fierit kanë dërguar një letër për amnistinë. Në këtë letër...

Emri

Roskovec/ Aksidentohet për vdekje kalimtari

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 63 vjeçari ka ndodhur sot në Roskovec....

Tryeza e fundvitit

Çmimet e larta, festa të varfra për qytetarët e Beratit

Qytetarët në Berat kanë zgjedhur të bëjmë më pak shpenzime për tryezën e fundvitit, shkak...

Aksioni kundër kazinove

Fier, bastet deri në ditën e fundit

Tre ditë përpara përfundimit të afatit për mbylljen e lojrave të fatit, në Fier janë...

Vlorë

Nga 1 Janari paralizohet shërbimi urban

Prej 1 janarit 2019, shërbimi urban publik i bashkisë Vlorë nuk do të funksionojë. Një...

Përfshihet nga flakët

Shpërthen makina në ecje e sipër

Një automjet tip Reno është përfshirë nga flakët në ecje e sipër paraditen e sotme...