MENU
klinika
Ankohen banorët

Fier-Seman, rruga e ‘vdekjes’

Vendimi

Pezullohen 5 zyrtarë të ALUIZNI-t, arsyeja

Me urdhër Prokurorie pesë zyrtarë të ALUIZNI-t në Vlorë janë pezulluar. Në një njoftim për...

Njoftimi

I riu u gjet i vdekur në një kanal në Fier, arrestohet autori

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme...

Detajet

Vlorë/ Anulohen udhëtimet, shkak moti i keq

Moti i përkeqësuar në Vlorë ka sjellë dhe paralizimin e lundrimit në det të mjeteve...

Dyshimet e para

Tragjedia në Fier/ 20-vjeçari gjendet i vdekur në kanal

Një trup i pajetë është gjetur në një kanal në fshatin Hoxharë e Vjetër të...

Java në vijim

Surprizat e motit/ Shirat rikthehen sërish në vend

Fundi i Janarit pritet të vijë me reshje. Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e...

Gjendja problematike

Vlora, qyteti ‘pa rrugë’

Ndërtimi i bulevardit Vlorë-Skelë ka bërë që qarkullimi të devijohet në rrugët dytësore të qytetit....

Të qëllimshme

S’ka ‘paqe’ në Vlorë, digjen tre makina!

Dy automjete në pronësi të një efektivi të repartit Delta Force u dogjën me zjarr...

Rrezik nga Vjosa

Në Kashisht të Fierit, frikë nga përmbytjet!

Ditët e fundit reshjet e shumta të shiut kanë krijuar panik dhe frikë te banorët...

Shqetësimet

Hiqen portat e digës, banorët e Rrogozhinës të shqetësuar

Banorët e Rrogozhinës janë shprehur të shqetësuar, pasi sipas tyre rreth 300 hektarë tokë të...

Njoftimi i policisë

Nga Himara në Shkodër, 5 të arrestuar për drogë

Arrestohen në flagrancë 5 persona në Fier, Shkodër, Durrës dhe Himarë. Arrestim i tyre erdhi...

Emrat

Gomonia me 1 ton drogë në Vjosë/ Policia: Arrestohen dy trafikantët

Ditën e djeshme në Vjosë u kap një gomone brenda së cilës u gjet 1...